DC, aby zmniejszyć popyt na szczepionkę przeciwko koronawirusowi, aby wejść do firm

Bowser powiedział, że maski są nadal potrzebne w niektórych zatłoczonych miejscach, takich jak szkoły, transport publiczny i schroniska ratunkowe. Rząd DC oraz pracownicy służby zdrowia i pracownicy służby zdrowia będą nadal zobowiązani do zaszczepienia tych pracowników.

Decyzja Bowsera o zniesieniu dekretu pojawia się w warunkach rosnącej presji gospodarczej i politycznej na przywódców regionalnych. Poluzuj kontrolę infekcji; Inne stany i miasta złagodziły zasady maskowania w pomieszczeniach lub w szkołach w ciągu ostatniego tygodnia. Bowser, który w tym roku obejmuje urząd po raz trzeci, wielokrotnie powtarzał, że miasto ułatwi uchwalenie i kontrolę nad przebiegiem wirusa, a władze miasta zastanawiają się, jak zrównoważyć bezpieczeństwo mieszkańców z chęcią powrotu do normalności. .

Powiatowy Tygodnik Korona wirus Wskaźnik przypadków na 100 000 mieszkańców wynosił w piątek około 253; Kiedy Bowser po raz pierwszy ogłosił potrzebę szczepionki na krótko przed Bożym Narodzeniem, było to 1300 na 100 000 mieszkańców. DC, podobnie jak wszystkie inne stany w kraju, definiuje centra kontroli i zapobiegania chorobom jako „wysokie” rozprzestrzenianie się – lub tygodniowy wskaźnik przypadków wynosi ponad 100.

Sąsiednie jurysdykcje również ograniczają kontrolę epidemii. Gubernator Larry Hogan (R) ogłosił w poniedziałek, że od przyszłego tygodnia maski nie będą już wymagane w budynkach stanu Maryland. Hogan powiedział, że stanowe pomiary stanu zdrowia gwarantują zmianę, przy czym liczba przyjęć do szpitala spadła o 78 procent w stosunku do szczytu z zeszłego miesiąca.

Posunięcie to jest następstwem presji władz szkolnych z zeszłego tygodnia, aby zrzucić maskę klasy adwokackiej Hogana.

Erin Cox przyczyniła się do powstania tego raportu.

READ  Kontrakty terminowe na akcje niewiele się zmieniły po tym, jak S&P 500 zamknął się na najniższym poziomie od 2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *