Denver Broncos zwolnili Russella Wilsona

Denver Broncos zwolnią rozgrywającego Russella Wilsona. Informację tę ogłosiła ekipa filmowa w X Poniedziałkowe popołudnie.

Russella Wilsona

CBS


To posunięcie nie jest wielkim zaskoczeniem. Wilson przebywał na ławce rezerwowych podczas dwóch ostatnich meczów sezonu zasadniczego 2023 i nie zagrał w nich ani razu.

Dyrektor generalny Broncos George Payton i trener Sean Payton wydali w poniedziałek wspólne oświadczenie, w którym poinformowali Wilsona, że ​​zostanie zwolniony po rozpoczęciu roku ligowego.

„Dziękujemy mu za jego wkład i poświęcenie dla naszego zespołu i społeczności, jednocześnie życzymy mu wszystkiego najlepszego w jego karierze” – napisali.

Wilson wydał oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym podziękował krajowi Broncos.

„W ciągu ostatnich dwóch lat przyjęliście moją rodzinę i mnie z otwartymi ramionami i przyjęliście nas jako członków społeczności Denver” – napisał.

On też wszedł Może podziękować swoim kolegom z drużyny i pracownikom organizacji Broncos.

Payton rozmawiał w zeszłym tygodniu z reporterami w Indianapolis i powiedział, że zespół rozważa powołanie rozgrywającego do nadchodzącego draftu do NFL.

„Sean musi obserwować tych wszystkich rozgrywających, a nasi trenerzy muszą ich obserwować, dopóki nie podejmiemy świadomej decyzji. Im częściej przebywasz w ich pobliżu (rozgrywający), tym lepszą decyzję podejmujesz” – powiedział Patton.

W rezultacie Broncos Unikaj płacenia gwarantowanych pieniędzy w wysokości 37 milionów dolarów do Wilsona.

READ  Aktorka „General Hospital” Sonia Eddy zmarła w wieku 55 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *