Dev Larian pracuje nad dodatkowymi złymi zakończeniami i „są naprawdę złe”

Studio Larian Może nie działać z pełną wersją DLC Baldur's Gate 3Ale przynajmniej jest więcej złych zakończeń po drodze – i „są naprawdę złe” – mówi założycielka Soen Finke.

W wywiadzie dla IGN Vincke zapowiedział dodatkowe zakończenia kampanii, mówiąc, że chociaż gracze „nie zobaczą ogromnych zmian w zawartości”, zespół dokłada wszelkich starań, aby wykorzystać opinie fanów, które otrzymali od premiery. Obejmuje to trochę miłości do złych graczy Baldur's Gate 3.

„Więc teraz pracują nad złymi zakończeniami” – powiedział. „Widziałem niektórych z nich. Są naprawdę źli. Więc źli gracze będą z tego zadowoleni. „

Fani Baldur's Gate 3 wkrótce będą czerpać większą satysfakcję z bycia złoczyńcami.

Baldur's Gate 3 pozwala graczom wcielić się w postać Dungeons & Dragons, o jakiej zawsze marzyli – nawet jeśli oznacza to bycie złym facetem. Złe czyny obejmują zarówno komediowe kopanie wiewiórek i walkę z NPC, jak i twórcze zabijanie – a nawet torturowanie – niektórych postaci, które można znaleźć w całej historii. Larian umieścił nawet tapetę Dark Urge dla tych, którzy lubią dodawać spontanicznej, złej pikanterii do niektórych spotkań. Jednak w szczególności złe zakończenia są czymś, co fani chcieli urzeczywistnić od czasu premiery. Teraz, gdy wiemy, że są w drodze, złoczyńcy mogą wreszcie spodziewać się bardziej satysfakcjonujących wniosków narracyjnych.

Obsługa złych zakończeń powinna zadowolić niektórych z najgorszych graczy Baldur's Gate 3, choć Vincke twierdzi, że aktualizacje będą mniej istotne po udostępnieniu obiecanych wcześniej funkcji. Larian w końcu „zmniejszy się” – mówi, dodając: „Będzie to tylko obsługa błędów, ponieważ chcemy, aby zespół pracował nad nowymi rzeczami”.

Baldur's Gate 3 od swojej premiery w zeszłym roku nadal zdobywa nagrody, ale zwycięskie okrążenia mogą trwać tylko tak długo, zanim Larian w końcu zamknie rozdział D&D. Aby ułatwić fanom przejście, studio ma na horyzoncie kolejną obiecującą aktualizację: skoordynowane poprawki na wielu platformach.

Więc teraz pracują nad złymi zakończeniami. Widziałem kilka z nich. Oni są naprawdę źli

„Współpracujemy więc z Wizards, Sony, Microsoft… jest wielu partnerów do koordynacji” – mówi nam Vincke, „ale staramy się, aby modyfikacje były skoordynowane na różnych platformach, aby ludzie korzystający z konsol mogli cieszyć się grą mody, które są również tworzone na PC. Więc myślę, że to byłaby wielka sprawa, ponieważ istnieje już wiele modów, więc nie będziemy w stanie wspierać wszystkiego, ale powinniśmy być w stanie wspierać uczciwe numer.

READ  W nowej grze o budowaniu miasta chodzi o Voxels

Nawet gdy Larian zmierza w stronę nowej przyszłości, Finke ma pewność, że podąża w nowym, odważnym kierunku. W Temat X/TwitterZałożyciel współczuł tym, którzy byli zdenerwowani, gdy usłyszeli o tym deweloperze Nie zostaną wydane żadne większe dodatki ani Baldur's Gate 4. Mówi jednak, że osiągnięcia studia utorowały drogę obiecującej przyszłości. Nie jest jasne, kiedy pojawią się aktualizacje Baldur's Gate 3 ani w jakiej kolejności gracze mogą spodziewać się zmian, ale fani przynajmniej mają złe zakończenia i więcej wsparcia dla modów, na które mogą czekać.

„Zespół bardzo się rozwinął podczas Bg3 i myślę, że możesz być bardzo podekscytowany tym, co ten rozwój oznacza dla naszej następnej gry” – powiedział.

Niezależnie od tego, czy Twoja postać jest dobra, czy zła, arcydzieło RPG Lariana jest naprawdę pełne historii do odkrycia. Jest naprawdę pełen treści, co czyni go wyjątkowym Ponad trzykrotnie więcej słów w książkach o Władcy Pierścieni. Aby dowiedzieć się więcej na temat Baldur's Gate 3, koniecznie zajrzyj na stronę Wczesna wersja Astariona, która została wymieniona w uszach Wysokich Elfów na rogi Diabelstw. Jeżeli nadal masz ochotę na więcej, koniecznie zajrzyj na naszą stronę Recenzja 10/10.

Michael Cribb jest niezależnym współpracownikiem IGN. Zaczął pisać dla branży w 2017 roku i jest najbardziej znany ze swojej pracy w takich sklepach jak The Pitch, The Escapist, OnlySP i Gameranx.

Koniecznie śledź go na Twitterze @MikeCripe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *