Diddy mówi, że płaci 5000 $ dziennie za nieoczyszczoną próbkę piosenki – Rolling Stone

Diddy opłaca rachunki Stinga. Raper, który samplował przebój Stinga z 1983 roku „Every Breath You Take” na swoim singlu „I’ll Miss You” z 1997 roku, ujawnił na Twitterze, że płaci byłemu policjantowi 5000 dolarów tantiem dziennie.

„I’ll Miss You” był hołdem dla Notorious BIG i stał się wielkim hitem dla Diddy’ego. Jednak raper poprosił Stinga o pozwolenie na samplowanie dopiero po wydaniu piosenki. Diddy i Sting wcześniej odnieśli się do tej sytuacji, aw wywiadzie z 2018 r Klub Śniadaniowy Sting powiedział, że otrzymuje od Diddy’ego 2000 dolarów dziennie.

Klip z wywiadem pojawił się na Twitterze w tym tygodniu, a Diddy odpowiedział: „Nie. 5K dziennie. Miłość do mojego brata @OfficialSting!”

Między dwoma muzykami nie ma urazy. W wywiadzie z 2018 roku Sting zauważył: „Jesteśmy teraz naprawdę dobrymi przyjaciółmi”, dodając: „To była piękna wersja tej piosenki”.

wspólny

W rozmowie z Toczący się kamień W 2003 roku Sting zapewnił, że niezbadana próba przyniosła mu dużo pieniędzy (i prawdopodobnie znacznie więcej w późniejszych latach).

„Ci faceci biorą twoje gówno, nagrywają je i później zajmują się kwestiami prawnymi” – powiedział Sting. Elton John powiedział mi: „Musisz słuchać [“I’ll Be Missing You”]Zostaniesz milionerem! Powiedziałem: „Jestem milionerem!”, a on na to: „Dwa razy będziesz milionerem!”. Dzięki dochodom z dwójki moich dzieci ukończyłem studia, a B. Diddy i ja nadal jesteśmy dobrymi przyjaciółmi”.

READ  Gwiazda Nickelodeon Zoey 101, Matthew Underwood, mówi, że rzucił aktorstwo po tym, jak zaatakował go agent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *