Mężczyzna z Florydy sika wystarczająco długo, by pobić rekord świata w oglądaniu Spider-Mana: No Way Home

a Człowiek z Florydy Może być największym fanem Marvela.

Ramiro Alanis właśnie wyzdrowiał Rekord Guinnessa Po tym, jak gołębie opierały się łamaniu wystarczająco długo, by patrzeć”Spider-Man: Nie ma miejsca na dom292 razy.

Wcześniej pobił rekord „większość produkcji kinowych uczestniczyła w tym samym filmie” w 2019 roku, po obejrzeniu „Avengers: Koniec gry191 razy, jednak w 2021 r. Arno Kleina Według A Nowa wersja Z Księgi Rekordów Guinnessa.

Ponowne zdobycie tytułu nie było łatwe.

Warunki nagrania stwierdzały, że „film musi być oglądany niezależnie od wszelkich innych czynności”, co oznacza, że ​​Alanis musiał się wysikać, ponieważ nie wolno mu było robić przerw na toaletę, ucinać krótkiej drzemki, a nawet sprawdzać telefon podczas oglądania film.

Kiedy Alanis po raz pierwszy ustanowił rekord w 2019 roku, 11 jego sesji zostało zdyskwalifikowanych z powodu przerw w łazience, które zrobił.

Zdeterminowany człowiek z Florydy musiał wytrzymać 720 godzin (30 dni) oglądając „No Way Home” między 16 grudnia 2021 a 15 marca 2022, aby zdobyć koronę.

Aby to osiągnąć, Alanis przez kilka pierwszych tygodni swojej próby zdobycia punktów każdego dnia odbywał pięć kolejnych koncertów. A najbardziej imponujące było to, że osiągnął rekord, równoważąc obowiązki rodzinne i zawodowe.

Długie późne sceny w filmie spowodowały, że Alanis cierpiał na ból głowy, co według fana Marvela było najtrudniejszą częścią próby zdobycia gola.

Zdobycie płyty też nie było tanie. Alanis szacuje, że w ciągu trzech miesięcy, jakie zajęło mu ustanowienie rekordu, wydał około 3400 dolarów na bilety do kina.

Według Guinnessa przypisuje swoje oddanie otrzymaniu tego zaszczytu swojej zmarłej babci Joanne. „Była moim kibicem numer jeden i chcę pozostać rekordzistą” – powiedział w komunikacie prasowym.

Zanim Alanis po raz pierwszy pobił rekord, utrzymał go Joanna Connor Z Australii, która na początku 2019 roku obejrzała „Bohemian Rhapsody” 108 razy.

Każdemu, kto rozważa pobicie rekordu Alanisa, chce, abyś „zastanowił się dwa razy, zanim spróbuje”, powiedział.

Obejrzyj zwiastun „Spider-Man: No Way Home” tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *