Dio Lynn Hardy i Lacey Kay Booth w „The Great Idol Reunion”, aby kontynuować zgodnie z planem, pomimo aresztowania Hardy’ego

Poniedziałkowy występ Lynn Hardy Świetne spotkanie idolów Powietrze będzie jednak płynąć dalej Ostatnie aresztowanie.

Aktorzy Lynn Hardy i Amerykański idol zestresowany do Muzyka chaosu Ten „uratować cięPiosenkarka będzie nadal występować u boku Laci Kaye Booth na długo wyczekiwanym programie zjazdu.

Podczas gdy Hardy mówił… Wypuszczony z więzieniaJego występ z Boothem będzie kontynuowany zgodnie z planem, ponieważ The Great Idol Reunion Special miał swoją premierę na początku kwietnia, przed Hardy Oddanie się policji Uniwersytetu Stanowego Luizjany.

Podczas nagrywania odcinka Hardy wraz z innymi absolwentami, takimi jak Scotty McCrearyLauren Alaina, Chris Allen, David Cook i inni rozmawiali z mediami o udziale w 20. rocznicy tego udanego programu.

„To ogromne osiągnięcie dla American Idol, a bycie częścią ich 20. rocznicy przejdzie do historii jako część tego programu, więc wspaniale jest być częścią tego” – powiedział Hardy. Rozrywka dziś wieczorem Gospodarz Matt Cohen przed występem.

Podczas gdy pokaz idolów będzie trwał nadal, Hardy musiał odwołać swój występ na Mississippi Mudbug Festival, który był zaplanowany na 29 kwietnia, tego samego dnia, w którym poddał się policji i został umieszczony w więzieniu East Baton Rouge Parish. Jego anulowanie doprowadziło do powstania innego idola Hannah Everhart Wymień go na fakturze.

sezon 17 Amerykański idol Zwycięzca trafi do więzienia w piątek (29 kwietnia). Według rzecznika LSU, Erniego Ballarda, Hardy jest oskarżony o przechwytywanie i ujawnianie komunikacji przewodowej, elektronicznej lub werbalnej.

Piosenkarz/autor piosenek rzekomo umieścił urządzenie nagrywające w domu swojej byłej dziewczyny na terenie kampusu LSU.

Przed aresztowaniem Hardy wypowiedział się o zarzutach po wydaniu nakazu aresztowania.

„Dzisiaj wcześniej otrzymałem nakaz za postawione mi zarzuty i w pełni współpracowałem z Departamentem Policji Uniwersytetu Stanowego Luizjany” – napisał Hardy. „Rozumiem, że moja kariera sprawiła, że ​​znalazłem się w centrum uwagi opinii publicznej i akceptuję to całym sercem, ponieważ cały mój świat należy do mojej muzyki i moich fanów”.

READ  Podsumowanie plotek: AEW Optimistic o punk i elita, rola MJF, Nakamura NXT

Kontynuował: „Ale ze względu na delikatny charakter tego zarzutu pokornie domagam się teraz prywatności. Mam najwyższy szacunek dla prawa i w razie potrzeby pomogę w ich dochodzeniu”.

W momencie wydawania nakazu aresztowania adwokat Hardy’ego, C. Frank Holthus, potwierdził, że piosenkarz w pełni współpracował z policją LSU.

„Mogę potwierdzić, że pan Hardy otrzymał dziś nakaz aresztowania i nadal będzie w pełni współpracował w tej sprawie z Departamentem Policji Uniwersytetu Stanowego Luizjany” – powiedział Holthus. „Ze względu na publiczny charakter zawodu pana Hardy’ego prosimy w tej chwili o prywatność”.

The Great Idol Reunion obejmie serię duetów, w których byli zwycięzcy i uczestnicy programu Idol ponownie spotkają się z innymi absolwentami programu Idol z sezonu popularnego programu konkursów wokalnych, aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju współpracę.

Oprócz Hardy’ego i Bootha, Robin Stoddard, Jordin Sparks, Scotty McCreary, Lauren Alina, David Cook, Chris Allen, Maddie Bobby, Caleb Lee Hutchinson, Willie Spence i Grace Kinstler powrócą na scenę Idola w duecie z gwiazdami . Wyświetlacz.

Stoddard zaśpiewa ze Sparksem. McCreary zagra u boku Aliny. Kucharz zostanie sparowany z Allenem; Bob zaśpiewa ze swoim chłopakiem Hutchinsonem. Spence i Kinstler również wystąpią razem na scenie.

Byli sędziowie Idola, Paula Abdul i Randy Jackson, również wystąpią podczas specjalnego występu.

Świetne spotkanie idolów Emitowany w poniedziałek, 2 maja o 8/7 w ABC.

Dzielenie się oznacza troskę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *