Disney Networks, w tym ESPN Go Dark w YouTube TV – oś czasu

Negocjacje są nieskuteczne, Disney Sieci, w tym ESPN, pociemniały YouTube TV.

Disney wspomniał o tym wcześniej w tym tygodniu „Nadzieja” na temat szansy Rozwiązywanie Spór dotyczący koszyka. Ale strony stwierdziły, że w rozmowach nie było porozumienia. Według Google Thai Alphabet do jesieni 2020 roku YouTube TV przekroczy 3 miliony subskrybentów. Niektórzy analitycy Wall Street uważają teraz, że liczba ta przekracza 4 miliony, co czyni go największym telewizorem, jaki kiedykolwiek oferowano w Internecie.

Kwestie sporne obejmują Disney Networks, w tym ESPN, FX, Freeform i National Geographic, a także kilka głównych stacji należących do ABC.

„Przez kilka miesięcy prowadziliśmy negocjacje z Disneyem w dobrej wierze” – powiedział YouTube w poście na blogu. „Niestety, pomimo naszych najlepszych starań, nie byliśmy w stanie osiągnąć równego porozumienia przed wygaśnięciem naszej obecnej umowy, a ich kanały nie są już dostępne w YouTube TV”.

YouTube TV powiedział, że obniży swoją miesięczną cenę o 15 do 64,99 USD, o ile będzie impas.

„Wiemy, że to rozczarowujące wiadomości dla naszych klientów, a nie to, czego chcieliśmy” – powiedział YouTube TV. „Będziemy nadal rozmawiać z Disneyem, aby działać w Twoim imieniu w nadziei na odzyskanie treści Disneya w YouTube TV”.

Disney odpowiedział: „Jesteśmy w ciągłych negocjacjach z Google YouTube TV. Niestety, odmówili oni zawarcia z nami uczciwego porozumienia w zakresie warunków rynkowych. Jesteśmy gotowi do jak najszybszego osiągnięcia porozumienia z Google, aby zmniejszyć niedogodności dla widzów YouTube TV poprzez przywrócenie naszych sieci. Mamy nadzieję, że Google dołączy do nas w tym wysiłku.

READ  Zimowa burza uderza w zachodnie Stany Zjednoczone, przynosząc obfite opady śniegu i ulewny deszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *