Radio City Music Hall odwołuje pozostałe świąteczne występy Rockets

Po tym, jak Radio City Music Hall odwołało wszystkie cztery audycje przedłużonego programu bożonarodzeniowego Radio City Music Hall, twórcy programu ogłosili późno w piątek, po serii przypadków wirusa koronowego w Rockets, że „całkowicie zatrzyma jego przepływ z powodu rosnącej liczby wyzwania związane z epidemią”. ”

Pokazać, „Radio City Rakiety z Bożym Narodzeniem Spektakularne” Miał potrwać do 2 stycznia, z kilkoma koncertami każdego dnia. Ale nie przyszło to aż do Bożego Narodzenia, a nawet wakacji, tak wielu uczniów szkół miejskich zacznie w przyszłym tygodniu.

Stało się to najnowszym programem, w którym przypadki wirusa koronowego wśród obsady i ekipy stały się wirusowe. Wzrosła w ostatnich dniach w Nowym Jorku.

Wcześniej w piątek producenci odwołali cztery pokazy zaplanowane na ten dzień, ponieważ firma określiła to jako „punkt zwrotny w produkcji skrzynek Covid-19”. Pod koniec dnia odwołali resztę biegu.

„Przepraszamy, że nie byliśmy w stanie kontynuować„Christmas Spectacular” w tym sezonie” – czytamy w oświadczeniu. „Jesteśmy przekonani, że możemy wygrać w tym sezonie i jesteśmy dumni, że gościliśmy setki tysięcy fanów na ponad 100 koncertach w ciągu ostatnich siedmiu tygodni”.

Jak konkluduje Broadway musiał wytrzymać odwołania Inaczej niż w swojej historii.

Jak konkluduje Broadway musiał wytrzymać odwołania Inaczej niż w swojej historii. W piątek wieczorem odwołano siedem z 32 występów na Broadwayu: „Nigdy więcej dumy”, „Hadestown”, „Hamilton”, „MJ”, „Moulin Rouge!”, „Mrs. Podejrzenie „i” Tina. „Planowana długość przystanków była inna; niektórzy mieli nadzieję, że powrócą za dzień lub dwa, ale musical Michaela Jacksona „MJ” wciąż jest w zapowiedziach, mówiąc, że nie wznowi występów do 27 grudnia.

Anulowanie dotyczy różnych wydarzeń w Nowym Jorku i w całym kraju. W centrum Nowego Jorku, Alvin Ailey American Dance Theatre odwołał wszystkie pozostałe występy w tym tygodniu, powołując się na pozytywne testy wirusa koronowego, podczas gdy poza Broadwayem Red Bull Theatre odwołał pozostałe występy.Alchemik„A Soho Rep odwołał swoje inne koncerty”Kiedy imprezujesz”.

W Los Angeles Center Theatre Group odwołało kilka pokazów swojej produkcji.Kolęda„Podczas pobytu w Chicago kilka koncertów zostało odwołanych” Produkt podróżniczy „Pretty Woman”.

Metropolitan Opera stała się pierwszą dużą instytucją artystyczną, która została wypuszczona w środę w Nowym Jorku, sygnalizując rosnące zaniepokojenie odmianą Omigronu. Zamówienie przypominające: Od 17 stycznia wszyscy pracownicy i widzowie, którzy są uprawnieni do zastrzyków przypominających, będą musieli przedstawić dowód tego, co otrzymali, aby wejść do Opery.

W Radio City członkowie organizacji powiedzieli, że na krótko przed zaplanowanym programem na 11:00, wiadomość o pierwszym odwołaniu została odebrana przez niektórych na stronie za pośrednictwem systemu nagłośnieniowego.

Niektórzy członkowie firmy od tygodni martwią się protokołami COVID-19 dla pracowników. Wszyscy pracownicy powinni zostać zaszczepieni na „Świąteczny spektakl”. Ale personel teatru nie musi być testowany na obecność wirusa. Zgodnie z polityką Music Hall, maski są zalecane, ale artyści, aktorzy i członkowie zespołu ich nie potrzebują. i Nie wszyscy widzowie muszą nosić maski, Tak jak oni Wszystkie pokazy na Broadwayu.

Madison Square Garden Entertainment, która wyprodukowała i jest właścicielem teatru, twierdzi, że obowiązujące protokoły są całkowicie bezpieczne i zostały opracowane i z powodzeniem stosowane przez specjalistów ds. BHP. Występy na miejscu od późnego lata.

READ  Dave McCormick przekazuje prezydentury GOP w Senacie Pensylwanii wspieranemu przez Trumpa Mohamedowi Ozowi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *