No Way Home zarobił 50 milionów dolarów w czwartkowych zapowiedziach

Tom Holland gra Spider-Mana w „Spider-Man: No Way Home”.

Sony

„Spider-Man: No Way Home” jest już w towarzystwie zarejestrowanych właścicieli filmów.

ten Sony i Studio Marvela Film osiągnął 50 milionów dolarów w sprzedaży biletów z czwartkowej przedpremierowej zapowiedzi. Był to punkt kulminacyjny okresu epidemii – ale trzeci najwyższy w historii kina za „Avengers: Endgame” (60 milionów dolarów) i „Stars Wars: The Force Awakens” (57 milionów dolarów).

Paul Terkarapedian, starszy analityk mediów w ComScore, powiedział: „To ogromne wprowadzenie.

Cinemark Powiedział „No Way Home” i miał swoją największą noc otwarcia kasy w USA AMC Jest to drugi najbardziej dochodowy tytuł filmowy wszechczasów po „Endcome” w dniu premiery.

Akcje Cinemark wzrosły w piątek o 3%, a AMC o 21%.

Sprzedawca biletów Fondango „Avengers: EndCom” był najgorętszym filmem w pierwszych czwartkowych zapowiedziach i ustanowił rekord sprzedaży biletów w tym roku.

Analitycy kas biletowych dodają: „Nie ma drogi do domu”. Jego weekend otwarcia z łatwością przekroczył 100 milionów dolarów w kraju, A po wynikach zapowiedzi zacząłem ponownie zastanawiać się, jak wysoko może huśtać się Spider-Man.

Sony początkowo przewidywało 130 milionów dolarów na weekend, ale teraz analitycy podnieśli te szacunki do ponad 200 milionów dolarów. Pakiety teatrów Do zobaczenia również w ten weekend.

Trzeci film Toma Hollanda o Spider-Manie został doceniony przez krytyków, nazywając go „świętowaniem fanów Spideya”.

„Wszyscy, którzy myśleli, że kino nigdy nie wróci… nie rozumieli potęgi filmu i tego, jak postać taka jak Spider-Man może sprowadzać namiętnych fanów kina do multipleksów” – powiedział Terrapedian.

Ujawnienie: Comcast jest spółką dominującą NBC Universal i CNBC. NBCUniversal jest własnością Fontango.

READ  Oceny z 16 tygodnia NFL: Patrioty dominują, rachunki otrzymują „A”, ładowarki otrzymują „F” za brzydkie straty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *