NFL, NFLPA omawiają nowe zasady rządowe 19 w celu zmniejszenia obciążenia zaszczepionych graczy

NFL i NFLPA nieustannie omawiają zmiany w swoich protokołach COVID-19, które zmniejszą obciążenie zaszczepionych osób, zgodnie ze źródłami zaznajomionymi z dyskusjami.

Obie strony pracują nad rzadszym testowaniem zaszczepionych graczy i rozwianiem obaw graczy dotyczących liczby zaszczepionych, bezobjawowych graczy, którzy mogą zostać zmuszeni do opuszczenia meczów z powodu pozytywnych testów.

Źródła podają, że zmiany, które zostaną ogłoszone w nadchodzących dniach, obejmują zmianę praktyk testowania osób zaszczepionych. Obecnie grupy są zobowiązane do testowania zaszczepionych osób raz w tygodniu. Dyskusje wydają się być skierowane na nową praktykę, która usuwa tę potrzebę, a zamiast tego przenosi się na wykrycie testowania zaszczepionych osób – być może kilku, losowo wybranych każdego dnia – jednocześnie narzucając bardziej surowe testowanie objawów, podają źródła. Zasadniczo, zaszczepione osoby, które nie wykazują objawów, mogą być badane za każdym razem w ramach programu badań punktowych, ale te, które wykazują objawy, zostaną przebadane i przebadane przez zespół lekarzy.

Zaszczepieni zawodnicy powinni być testowani codziennie, ponieważ byli testowani przez cały rok. Liga i związek twierdzą, że ich dane pokazują, że zaszczepione osoby są pozytywnie testowane w tempie 10 razy wyższym niż osoby zaszczepione.

Liga i zrzeszenie zawodników rozważają oferowanie domowych prób zawodnikom nimi zainteresowanym.

Ponadto NFLPA, choć nie jest jasne, czy liga się na to zgodzi, nalega na opcję opuszczenia sezonu dla graczy, którzy są zawstydzeni zmianą praktyk testowych.

NFLPA znalazła się pod presją graczy, którzy byli zdenerwowani w ostatnich tygodniach, ponieważ czują, że zostali zmuszeni do szczepienia (bardziej rygorystyczne zasady mają zastosowanie do tych, którzy nie zostali zaszczepieni w tym roku) i zmian w wyniku rozprzestrzeniania się Covit- 19 i tak testuje teraz pozytywne i brakujące gry. Doprowadziło to do niezadowolenia graczy z innych strategii łagodzenia skutków COVID-19 ligi, takich jak noszenie masek i fizyczne przerwy w obiektach zespołu. Mamy nadzieję, że dostosowanie ich w celu uczynienia praktyk testowych bardziej ukierunkowanymi i strategicznymi rozwiąże niektóre z tych problemów.

READ  Dzięki nowemu telewizorowi OLED firmy Samsung irytujące odblaski staną się przeszłością

NFL i NFLPA już w czwartek zmodyfikowały swój protokół COVID-19, ułatwiając bezobjawowym, zaszczepionym graczom szybką grę po pozytywnym teście. Zgodzili się również na przełożenie trzech meczów w ten weekend w wyniku dużej liczby pozwów Govt-19 przeciwko drużynie piłkarskiej Cleveland Browns, Los Angeles Rams i Washington.

W ramach czwartkowych zmian wszystkie 32 drużyny zostaną uwzględnione w zaktualizowanym protokole Covit – 19 ligi, który będzie zawierał obowiązkowe maskowanie dla wszystkich, niezależnie od tego, czy są zaszczepieni, czy są zaszczepieni, czy w obiektach drużyn, czy w pomieszczeniach, spotkaniach osobowych i ograniczeniach. Korzystanie z restauracji i siłowni w obiektach grupowych. Źródło zaznajomione z trwającą debatą powiedziało, że wszystkie zespoły zostaną usunięte z ulepszonego protokołu w nadchodzącym tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *