Harmonogram play-off NFL 2023, przedział: daty, godziny, telewizja, transmisje strumieniowe dla każdej rundy posezonowej AFC i NFC

Po szalonym sezonie nareszcie nadeszły play-offy NFL, a jeśli kochasz rewanże, na pewno spodoba ci się to, co NFL ma w zanadrzu na rozpoczynający się w sobotę weekend Super Wild Card.

Wszystkie sześć meczów z rundy otwarcia to rewanże z sezonu zasadniczego Piąty od fuzji NFL-AFL w 1970 roku Wszystkie powtórki zostaną rozegrane w rundzie otwarcia. Przed tym rokiem ostatni raz zdarzyło się to w 2009 roku.

Chociaż w tym roku będzie kilka znajomych twarzy – cześć, Tom Brady i Patrick Mahomes – wszystkie trzy drużyny po raz pierwszy od lat zagrają w play-offach. Jaguary (2017), Giganci (2016) i Delfiny (2016) wszyscy podejmują podróże poza sezonem w odstępie co najmniej pięciu lat.

Jeśli chodzi o Brady’ego, rzeczywiście będzie w tym roku w nieznanej sytuacji. Legenda NFL prowadzi 8-9 Korsarze, wejdzie do sezonu posezonowego jako szósta drużyna, która przejdzie do play-off z niepokonanym rekordem. Pierwszy mecz Brady’ego odbędzie się przeciwko a Wojownicy pasterzy Zespół, którego nigdy nie przegrał w swojej karierze (7-0).

I nie zapominaj, że ten postseason może dać nam niespodziankę: jeśli Rachunki I Liderzy Dokończcie grać ze sobą w mistrzostwach AFC, wtedy mecz zostanie rozegrany na neutralnym terenie. Jednak nie ma gwarancji, że mecz się odbędzie, ponieważ obrońcy tytułu AFC – The Bengale z Cincinnati – coś do powiedzenia na ten temat.

Kiedy i gdzie wszyscy zagrają po sezonie?

Przejdźmy do harmonogramu play-off i dowiedzmy się.

Super weekend z dziką kartą

sobota, 14 stycznia

  • (7) Jastrzębie morskie o (2) 49ers (-10), 16:30 ET (Fox, streamuj fuboTV) Ci dwaj rywale z dywizji grali ze sobą dwa razy w tym roku, a obrona 49ers za każdym razem zamykała Seahawks. W drugim tygodniu Niners pokonali Seahawks 27-7. San Francisco wygrał 21-13 w tygodniu 15. Z bilansem 9-18 od 1983 roku rozgrywający mają tendencję do zmagań w play-offach.
  • (5) ładowarki (4) w Jaguars (+1,5), 20:15 ET (NBC, transmisja na żywo fuboTV) To rewanż za jedną z najbardziej zaskakujących gier roku. W trzecim tygodniu Jaguary zniszczyły Chargers 38-10 na drodze. Trevor Lawrence rzucił trzy przyłożenia w dniu, w którym Jags wykonał 413 jardów całkowitego ataku.
READ  Wszyscy oskarżeni uznani za winnych zestrzelenia MH17

niedziela, 15 stycznia

  • (7) Delfiny o (2) rachunkach (-10), 13:00 czasu wschodniego (CBS, stream na Paramount+) Te dwie drużyny podzieliły swoje serie sezonów, wygrywając u siebie, ale pamiętaj, że oba mecze zostały rozstrzygnięte różnicą trzech punktów lub mniej. Głównym pytaniem jest, kto zacznie jako rozgrywający dla Dolphins. Teraz Tua Tagovailoa (wstrząs mózgu) i Teddy Bridgewater (palec) odpadli. Jeśli nie mogą iść, Skylar Thompson zacznie.
  • (6) Giganci (3) Wikingowie (-3), 16:30 ET (lis, Włącz transmisję fuboTV) Duet rozegrał jeden ze swoich najgorszych meczów w sezonie w Wigilię, co nie zostało rozstrzygnięte, dopóki Greg Joseph nie trafił do kosza z gry z 61 jardów w ostatniej grze. Będzie to pierwszy mecz barażowy Minnesoty u siebie od czasu Minneapolis Miracle w styczniu 2018 roku.
  • (6) Wrony o (3) Bengalach (-6,5), 20:15 czasu wschodniego (NBC, Włącz transmisję fuboTV) Nie jest jasne, czy Lamar Jackson (kolano) zagra w niedzielę, ale nawet jeśli zagra, będzie to jego pierwsza akcja od sześciu tygodni, jeśli będzie na boisku. Jackson poprowadził Ravens do zwycięstwa 19-17 nad Bengalami w 5. tygodniu, ale Bengalowie zemścili się w 18. tygodniu, wygrywając 27-16, dzieląc serię sezonów.

poniedziałek, 16 stycznia

  • (5) Kowboje o (4) Buccaneers (+3), 20:15 ET (ABC/ESPN, Włącz transmisję fuboTV) Jeśli Kowboje chcą awansować do rundy dywizji, muszą zrobić coś, czego nigdy wcześniej nie robili: pokonać Toma Brady’ego. Cowboys mają bilans 0-7 w historii przeciwko Buccaneers QB i obejmuje to porażkę w pierwszym tygodniu, w której Tampa Bay pokonała Dallas 19-3.

runda dywizji

Sobota 21 stycznia i niedziela 22 stycznia

NFL ogłosi harmonogram rundy dywizji podczas rundy z dziką kartą. Oto dwie rzeczy, które wiemy na pewno o rundzie Divisional: Chiefs i Orły będzie gospodarzem meczu, a zwycięzca meczu Cowboys-Buccaneers zagra w niedzielę, 22 stycznia.

READ  Ofiarami strzelaniny w Covenant School w Nashville były małe dzieci, dyrektor szkoły i opiekun.

Niedziela mistrzostw

29 stycznia

  • Mistrzostwa NFC, 15:05 ET (FOX)
  • Mistrzostwa AFC, 18:40 ET (CBS)

Super Bowl LVII

luty 12

przeciwko mistrzowi AFC na State Farm Stadium w Glendale w Arizonie. Mistrz NFC, 18:30 ET (FOX)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *