Kinsinger wyrywa tweeta House Republican przeciwko „cholernie złemu” Bidenowi

Przedstawiciel Adam KingsingerAdam Daniel Kinzinger Amerykanie nie powinni ignorować porad naszych wybitnych krytyków republikańskich prezydentów na temat Trumpa. (R-Ill.) We wtorek Izba oczerniła Republikanów za ich tweet. Prezydent BidenJoe Biden zatwierdza Pentagon DC Guardian zatrudnia Gwardię Narodową przed konwojem Nowy dyrektor generalny Lee Harris Development Finance Corporation omawia bezpieczeństwo w przeszłości i bezpieczeństwo narodowe: USA, sojusznicy uderzają w Rosję sankcjami Więcej Stany Zjednoczone zapowiedziały, że nałożą sankcje na RosjęNazywając to „cholernie okropnym”.

wtorek, Biden USA ogłosiły sankcje W odpowiedzi na rosyjską inwazję na wschodnią Ukrainę przeciwko rosyjskiej elicie i ich krewnym, dług państwowy i dwie instytucje finansowe. On też Zadeklarowane zatwierdzone Więcej wojsk amerykańskich zostanie rozmieszczonych w trzech krajach europejskich w celu wzmocnienia wschodniej części NATO.

Po ogłoszeniu prezydenta Izba Reprezentantów Opublikował tweeta „W ten sposób słabość pojawia się na światowej scenie” – powiedział Biden, odchodząc od prasy po uwagach.

Kinsinger, który został skontrolowany przez Republikański Komitet Narodowy na początku tego roku, wraz z delegatem. Liz CheneyCheney Cheney z Elizabeth (Liz): Pochwała Trumpa dla Putina „pomaga naszym przeciwnikom” Sąd Najwyższy zadaje ostateczny cios staraniom Trumpa z 6 stycznia Sąd Najwyższy odrzuca apelację Trumpa do kontrowersyjnego panelu z 6 stycznia. (R-Wyo.), Tweet potępienia.

Nie przegap żadnego rytmu! Zarejestruj się w NotedDCGóry Nowy wewnętrzny Weź to W rytmie polityki i polityki.

On Powiedział w oświadczeniu na Twitterze To „karmi” historię rosyjskiego prezydenta Władimira Putina.

„Jako republikanin wciąż „technicznie” potępiam ten złośliwy tweet z całej siły podczas tego kryzysu. Możesz krytykować tę politykę, ale jest ona szalona i podsyca historie Putina. Ale hej, retweety amrit? ”Kingsinger napisał na Twitterze.

Komentarze Kinsingera pojawiły się, gdy Republikanie wyrazili swoją dezaprobatę po komentarzach Bidena, argumentując, że jego administracja nie podjęła wystarczająco drastycznych działań przeciwko Rosji i Putinowi.

READ  Zawaliła się autostrada międzystanowa 95 w Filadelfii, która ma zostać ponownie otwarta w ciągu 2 tygodni, mówi gubernator

Rosja rozmieściła już 190 000 żołnierzy w pobliżu Ukrainy, a we wtorek prezydent przyznał, że „to początek rosyjskiej inwazji na Ukrainę”.

„Dzisiejsze sankcje są za niskie, za późno” – sen. Ben SassayBen SasseDefense i bezpieczeństwo narodowe: USA, sojusznicy atakują Rosję sankcjami Biden, sojusznicy wprowadzają sankcje przeciwko Rosji Biden opisuje zainteresowanie Rosji ekspansją na Ukrainie. (R-Nep.) Powiedział w oświadczeniu we wtorek. „Po pierwsze, sankcje te powinny były mieć miejsce przed dalszą okupacją Ukrainy przez Putina – nie później. Po drugie, sankcje powinny być nakierowane poważniej na to, aby oligarchowie Putina odczuli teraz prawdziwy ból. Nie powinniśmy się oszukiwać myśląc w ten sposób.

Lider Domu Mniejszości Kevin McCarthyKevin McCarty pochwalił gubernatora Reynoldsa Bidena za zatwierdzenie wyzwania Trumpa Cheneya na pięć pytań przed publikacją Trumpa w mediach społecznościowych, aby dać GOP odpowiedź na odpowiedź GOP. (R-Calif.) Kilku wysokich rangą republikanów z Izby Republikanów wydało we wtorek oświadczenie wzywające Kongres do wywarcia większej presji na Fidena, aby podjął surowe środki, takie jak wtórne sankcje, na których opiera się rosyjska armia i „kary za paraliżowanie przemysłu”. Na.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *