Disney World’s Star Wars Galactic Starcruiser jest zablokowany

Ouannii, muzyk z Rodezji, jest na pokładzie Halcyona z galaktyczną gwiazdą Gają.

Disneya

Disney World’s Star Wars: Galactic Starcruiser, dwudniowe doświadczenie hotelowe, kończy się i odbędzie swój ostatni rejs we wrześniu po tym, jak był otwarty tylko przez ponad rok.

Doświadczenie łączy elementy firmowych kurortów, linii wycieczkowych i parków rozrywki w 48-godzinną podróż w kosmos. Galactic Starcruiser został po raz pierwszy otwarty podczas Disney D23 Expo w 2019 roku i będzie zlokalizowany w pobliżu firmowego Disney World Resort w Orlando na Florydzie w marcu 2022 roku.

Koszt wycieczki wynosi około 1200 USD na osobę dziennie, a pakiety rodzinne kosztują prawie 6000 USD za dwudniową wycieczkę. Może to być trudna liczba do przełknięcia, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że typowe wakacje Disneya dla czteroosobowej rodziny mogą kosztować dużo na tygodniową wycieczkę, w zależności od opcji hotelu i restauracji.

Jednak Galactic Starcruiser został okrzyknięty spełnieniem marzeń fanów szukających najlepszych wrażeń z Gwiezdnych Wojen. Dwudniowa wycieczka obejmuje pokój hotelowy, wszystkie posiłki i napoje z wyjątkiem napojów alkoholowych i specjalnych, jednodniową wycieczkę do parku rozrywki Hollywood Studios, Magic Band i parkingowego za dostawą.

Jednak Galactic Starcruiser to coś więcej niż tylko hotel. To wciągające doświadczenie. Podróżnicy spędzają czas na Halcyonie, poznając nowe postacie i sprzymierzając się z jasną lub ciemną stroną.

Główny sedno nadrzędnej historii brzmi następująco: Jesteś pasażerem Star Cruisera podczas dwudniowego rejsu. Podczas tej podróży oficer pierwszej klasy i kilku szturmowców weszło na pokład statku, aby wykorzenić szpiegów Ruchu Oporu. Obok tych złoczyńców są szpiedzy, muzycy, rebelianci i niechętni bohaterowie, z których wszyscy składają się na historię Gwiezdnych Wojen.

I oczywiście pojawiają się również znajome twarze, w tym Chewbacca, Rey i Kylo Ren.

To doświadczenie przyniosło jedne z najwyższych ocen satysfakcji gości w historii Walt Disney World i zdobyło nagrodę Thea Award za wybitne osiągnięcia w dziedzinie rozrywki tematycznej.

READ  American Idol 2023: Kim jest Iam Tonji? Zwyciężył Iam Tongi

Butikowy hotel okazał się jednak zbyt drogi dla zwykłego fana Gwiezdnych Wojen.

„Star Wars: Galactic Starcruiser to jeden z naszych najbardziej innowacyjnych projektów, który został doceniony przez naszych gości i uznany za wyznaczenie nowego standardu innowacji i wciągającej rozrywki” – napisała firma w oświadczeniu. „To wyjątkowe, butikowe doświadczenie dało nam możliwość wypróbowania nowych rzeczy na mniejszą skalę niż 100 pokoi, a przygotowując się do ostatecznej podróży, wykorzystamy to, czego się nauczyliśmy, do tworzenia przyszłych doświadczeń, które mogą dotrzeć do jeszcze większej liczby naszych goście i kibice”.

Podobno Disney wydał 2 miliardy dolarów na budowę dwóch wciągających parków Gwiezdnych Wojen na Florydzie i w Kalifornii – choć nie jest jasne, czy koszt budowy Starcruisera jest wliczony w tę kwotę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *