Starbucks zmienia swoje kostki lodu

Nowy Jork (CNN) Starbucks Zmienia kostki lodu. Czy jej klienci ucierpią?

Klienci zamawiający zimne napoje będą teraz mieli w swoich napojach „kostki lodu”, kawałki lodu mniejsze niż kostki obecnej sieci.

Lód jest podstawą dla kawowego giganta, zwłaszcza że jego ręcznie robione mrożone napoje stanowią obecnie około 75% jego sprzedaży. Lód również wydaje się być punktem zapalnym dla ich klientów.

Pierwsze reakcje na nowy snowboard na Reddicie Mieszany, ale namiętny. Niektórzy zauważają, że jest bardziej ciągnący lub łuszczący się i twierdzą, że jest podobny do lodu używanego w Sonic and the Coffee Bean. Tak zwany „granulowany lód” ma niektórych fanów, ale inni obawiają się, że rozrzedzi napoje lub zmieni teksturę frappuccino.

Firma powiedziała, że ​​małe kawałki nie topią się szybciej, a przejście na małe kawałki nie oznacza, że ​​klienci dostaną mniej lodu, ponieważ barista używa tej samej gałki lodu.

Powiedziała, że ​​nowa iteracja Ice firmy spotkała się z „niezwykle pozytywną reakcją” w swoich testach.

Starbucks odświeża niektóre napoje na lato. W zeszłym tygodniu ogłosił, że orzeźwiający napój nierozcieńczony wodą będzie kosztował dodatkowego dolara, ponieważ firma stwierdziła, że ​​„wymaga dodatkowych składników”.

Przekąski to popularna linia napojów bez kawy sieci, które są podawane na zimno z aromatyzowanymi sokami i kawałkami suszonych owoców oraz mlekiem, wodą lub lemoniadą.

nowy Dyrektor generalny Starbucks, Laxman Narasimhan, widzi na to miejsce Aby usprawnić działalność, co obejmuje instalację nowego sprzętu. Starbucks zamierza również zmniejszyć zużycie wody o połowę do 2030 roku.

Starbucks powiedział w oświadczeniu, że nowe maszyny do lodu zużywają mniej wody i zostaną wprowadzone do wszystkich jego sklepów w ciągu najbliższych kilku lat.

„Pozostaje jeszcze więcej pracy, aby zaprojektować nasze sklepy zgodnie z popytem, ​​który obserwujemy, rozwijać naszą technologię, ulepszać sposób, w jaki wprowadzamy innowacje do naszego sprzętu, a także fundamentalnie, jak wrócić do skupienia się na podstawowych operacjach i lepszej realizacji”, Narasimhan powiedział na początku tego miesiąca podczas rozmowy o zarobkach.

READ  Wegmans zamyka jeden ze swoich największych sklepów spożywczych. Jego niezwykła lokalizacja zaszkodziła biznesowi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *