DLC Elden Ring otrzyma aktualizację ułatwiającą rozgrywkę

Cień Erdtree To stanie się łatwiejsze. Wydaje się, że Bandai Namco usłyszało ogromny protest zarówno recenzentów, jak i graczy Drzewo Erdree To jest bardzo trudne. W odpowiedzi wydawca powiedział: Wykonuje „aktualizację kalibracji” Zmniejszy to poziom trudności, czyniąc graczy silniejszymi. Zgodnie z informacjami o łatce dla tej aktualizacji:

Atak i odmowa obrażeń zostały zwiększone w pierwszej połowie maksymalnych Błogosławionych Ulepszeń, a druga połowa będzie teraz bardziej stopniowalna.

Nieznacznie zwiększono współczynnik ataku i obrażeń wynikający z końcowego poziomu ulepszeń Błogosławieństwa.

Kluczem do zrozumienia tej aktualizacji jest Fragmenty Scadotari. Są to materiały ulepszające specyficzne dla DLC, które zwiększają atak i obronę gracza. Fragmenty są rozproszone po całej mapie, a ich odnalezienie wymaga znacznej eksploracji, ale zwiększona moc, jaką zapewniają, czyni je zasobem o wysokim priorytecie.

W grze dostępnych jest 20 poziomów Scadutree Blessings. Aktualizacja kalibracji zwiększy moc przyznawaną przez pierwsze dziesięć poziomów, podczas gdy moc przyznawana przez drugą dziesiątkę poziomów nieznacznie się zmniejszy. Oznacza to, że gracze w pierwszej części DLC powinni odczuć gwałtowny wzrost mocy, czyniąc pierwszych bossów w grze (w tym także tych budzących grozę) Relana) Trochę łatwiej. Wreszcie, Ostatnie Błogosławieństwo również otrzyma wzmocnienie, rzekomo mające pomóc tym, którzy walczą z brutalnym finałowym bossem. Nie będę tutaj wymieniał nazwiska tego bossa, bo jest za wcześnie na taki spoiler, ale bądźcie pewni, taki impuls jest uzasadniony.

W aktualizacji znajduje się druga uwaga, która naprawia błąd związany z ustawieniami ray tracingu. Wczytanie poprzedniego zapisu z poprzedniej wersji gry może automatycznie włączyć śledzenie promieni. W notatkach jest napisane, że jeśli masz problemy z szybkością klatek, sprawdź, czy śledzenie promieni nie zostało przypadkowo włączone.

Miejmy nadzieję, że te proste ulepszenia uciszą retorykę dotyczącą trudności, ale prawdopodobnie tylko ją zaostrzą, ponieważ znajdzie się klasa graczy, którzy będą mogli pochwalić się tym, że pokonali grę przed wprowadzeniem moda… niczym dziennikarze zajmujący się grami.

READ  Aktualizacja Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge — dodaje niestandardowe opcje gry, filtry w stylu retro i nie tylko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *