Do najcięższych meczów zaliczał się stadion Albertsons w Boise State

Wraz z premierą najnowszej gry wideo o futbolu uniwersyteckim firmy EA Sports za niecały miesiąc, deweloper wypuścił tę grę 25 stadion Które zostaną uwzględnione w „najtrudniejszych miejscach do gry” w grze.

Jedynym przedstawicielem Grupy Pięciu na liście jest stadion Albertsons w Boise State pod numerem 24.

Powiązany: Gavin Packer, który znalazł się na liście 20 najlepszych rekrutów w Waszyngtonie, dołączył do drużyny Broncos

W grze boiska w tej kategorii będą wiązać się z większymi wyzwaniami dla drużyny gości, w tym „modyfikatorami dźwięku i gry, takimi jak zamazane ścieżki, nieprawidłowa grafika gry, efekty pewności i opanowania oraz drgania ekranu”.

EA Sports wybrało stadiony do tej kategorii na podstawie analizy obejmującej „statystyki historyczne, takie jak procent zwycięstw u siebie, frekwencja na meczach u siebie, passa aktywnych zwycięstw u siebie, prestiż drużyny i nie tylko”.

W siedzibie drużyny Broncos może pomieścić niecałe 38 000 widzów, a w ciągu najbliższych dwóch lat zaplanowano gruntowny remont. Od 1999 roku Boise State wygrało ponad 140 meczów u siebie.

Powiązany: EA Sports College Football 25: Czy Mikey Keene będzie najwyżej ocenianym QB w Mountain West?

W tym sezonie drużyna Broncos rozegrała sześć meczów u siebie na słynnej niebieskiej murawie stadionu Albertsons. Sześciu przeciwników tych meczów to stan Portland, stan Waszyngton, stan Utah, stan San Diego, Nevada i stan Oregon.

EA Sports College Football 25 ukaże się 19 lipca na PlayStation 5 i XBOX Series

READ  Losowanie USMNT World Cup w Meksyku było pozytywne, ale stracone szanse w Azteca mogą być do tej pory kosztowne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *