Dochodzenie NFL wykazało, że urzędnicy nie otrzymali autografu od Mike’a Evansa z Buccaneers

USATSI

Dwóch urzędników NFL zostało zbadanych przez ligę w tym tygodniu po tym, jak pojawiło się niepokojące nagranie pokazujące, że sędzia boczny Jeff Lamberth i sędzia liniowy Trip Sutter zbliżają się do siebie. Bukanie z Tampa Bay Mike Evans jest szeroko rozstawiony po tym, jak Bucs przegrał 21:3 do Karolina Panthers. Jednak dochodzenie wykazało, że urzędnicy nie poprosili Evansa o podpisanie go, poinformowała NFL we wtorek w oświadczeniu.

„Po rozmowie z zaangażowanymi osobami potwierdziliśmy, że interakcja po grze między [side judge] Jeff Lamberth [line judge] Trip Sutter i Mike Evans nie zawarli prośby o autograf od urzędników, „jak stwierdzono w oświadczeniu ligi”. Lamberth i Sutter przypomnieli sobie, jak ważne jest unikanie nawet pozorów niestosowności podczas interakcji z zawodnikami, trenerami i personelem klubu w dniu meczu – w tym w okresach przed meczem i po meczu. „

Dla wszystkich mediów NFLCały ten incydent miał związek z lekcjami golfa. Evans i Lamberth uczęszczali do Texas A&M, a urzędnik pozyskiwał numer telefonu Evansa, aby przekazać go profesjonalistom w golfa, aby publiczność mogła wziąć lekcje.

Obejrzyj poniższy film:

Dla wszystkich mediów NFL, NFL-NFLRA CBA mówi, że urzędnicy „nie powinni… prosić graczy, trenerów ani innych członków zespołu o autografy lub pamiątki”. Możesz zobaczyć, jak inni gracze i asystenci Buccaneers zastanawiają się nad sytuacją, gdy przechodzą.

Buccaneers spadł do 3-4 rocznie po utracie Panthers. Evans prowadził Bucs z dziewięcioma przyjęciami na 96 jardów, chociaż tak się stało upuść lądowanie pewny ogień w pierwszym kwartale.

READ  Harmonogram Mistrzostw Świata 2022 — grupy, kalendarz, harmonogram meczów, wsporniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *