Dollar General został zmuszony do krótkotrwałego zamknięcia po rezygnacji wszystkich pracowników

Sklep Dollar General w Wisconsin został zmuszony do krótkiego zamknięcia po tym, jak cała jego załoga podała się do dymisji, powołując się na siedmiodniowy tydzień pracy i „brak uznania”.

Jak podaje brytyjski dziennik „Daily Mail”, Trina Triboulet, która przez ostatni rok pracowała jako menadżerka w sklepie Dollar General w Mineral Point, powiedziała, że ​​wraz z sześcioma innymi pracownikami sklepu rozważała odejście „od miesięcy”. Wiadomości ze spektrum 1.

W piątek pod koniec swojej zmiany w końcu wyszli — zaznaczając tę ​​okazję odręcznie napisanym napisem na drzwiach: „Odchodzimy! Odchodzimy!” Dziękujemy naszym niesamowitym klientom. Kochamy Cię i będziemy za Tobą tęsknić!

Kolejna tabliczka przyklejona do drzwi informuje klientów, że sklep został zamknięty, ponieważ „cały zespół wyszedł z powodu braku uznania, przepracowania i zbyt niskiego wynagrodzenia” – wynika ze zdjęć znaku zamieszczonych na stronie Facebook.

Dodano dłuższą notatkę: „Chociaż kochamy i uwielbiamy naszych klientów, musimy stanąć w obronie społeczności i nie pozwalać, aby chciwość korporacji w dalszym ciągu uniemożliwiała osobom potrzebującym otrzymanie pomocy, której potrzebują i którą mogą otrzymać. Zasady, procesy i procedury muszą zostać zmiana!”

W piątek cała załoga Dollar General w Mineral Point w stanie Wisconsin złożyła rezygnację. Po zakończeniu zmiany powiesili to ogłoszenie na drzwiach. Jessica Richardson/Facebook

Triboulet powiedział, że chociaż w sklepie było wiele problemów, „ostatnią kroplą” było wyrzucenie przez Dollar General ogromnej ilości artykułów do kosza, pomimo promowania przekazywania przedmiotów lokalnej społeczności.

„Wyrzucamy kawę, która nie jest przeterminowana, ale której termin ważności jest bliski. Albo wyrzucasz pudełko Lucky Charms, bo wiesz, że jest cały świat dzieci, które chętnie by ją zjadły. Ale nie możesz jej oddać, bo powinienem to wyrzucić” – Triboulet powiedział Spectrum. „Popłynęły łzy”.

Dollar General oświadczył w oświadczeniu dla Spectrum, że współpracuje z Feeding America, ale organizacja ta ma szczegółowe wytyczne dotyczące darowizn.

Kierownik sklepu, Trina Triboulet, stwierdziła, że ​​poza tym, że otrzymuje zbyt niskie wynagrodzenie i jest przepracowana, niepokoi ją polityka firmy dotycząca darowizn. Wiadomości ze spektrum

Nakarm Amerykę Wytyczne dotyczące darowizn korporacyjnych Wyraźne stwierdzenie, że „żywność zbliża się do daty ważności” jest mile widziane.

READ  Bed Bath & Beyond CFO umiera po upadku z Jenga Tower w Nowym Jorku

Na jej stronie internetowej również jest o tym mowa Konserwy jako duże darowiznyWedług Spectrum, który według Tribolet został sprzedany w Dollar General.

„To obrzydliwe i smutne, szczególnie dla kogoś, kto ma zasady moralne” – Triboulet powiedział placówce.

„Jeśli byłeś na dnie i nic nie dostałeś, wiesz, jakie to uczucie, gdy rzeczy są wyrzucane. Mogły trafić do kogoś, kto ich potrzebował”.

Jednakże przedstawiciel Dollar General nalegał, aby dziennik The Post „przekazał w ciągu ostatnich 12 miesięcy około 7500 funtów żywności lokalnym bankom żywności, takim jak Second Harvest Food Bank w południowym stanie Wisconsin. Bezpieczeństwo żywności jest dla Dollar General najwyższym priorytetem, dlatego DG sklepy mają obowiązek przestrzegać polityki firmy dotyczącej darowizn.

Kierując się w stronę wyjścia Dollar General, Triboulet powiedziała, że ​​pracuje siedem dni w tygodniu.

Triboulet powiedziała Spectrum, że jej odejście następuje również po siedmiodniowym okresie pracy.

Jako menedżer mogła przydzielać swoim pracownikom tylko określoną liczbę płatnych godzin tygodniowo. Tak więc, jeśli było więcej pracy do wykonania, ale nie było wystarczająco dużo pieniędzy, aby zaplanować wykonanie tego przez innych pracowników, firmą Tribolet była firma, która wypełniła tę lukę.

„Nawet w piątkowy wieczór, kiedy się przeprowadziliśmy, ten weekend był moim pierwszym urlopem od Bożego Narodzenia” – Triboulet powiedziała Spectrum, dodając, że przed znalezieniem nowej pracy robi sobie przerwę psychiczną.

Według Spectrum powiedziała, że ​​inni byli pracownicy przed odejściem mieli inną pracę.

Dollar General powiedział, że sklep pozostawał zamknięty zaledwie przez trzy godziny po odejściu pracowników. Następnego dnia sklep był otwarty. Wygląda na to, że firma albo przeniosła pracowników z innych lokalizacji, albo szybko przeniosła się, aby obsadzić wolne stanowiska. Wiadomości ze spektrum

Chociaż nie było od razu jasne, ile zarabiają pracownicy Mineral Point Dollar General, płaca minimalna w Wisconsin wynosi 7,25 dolara za godzinę.

Przedstawiciele Dollar General powiedzieli The Post, że firma „zaangażowana jest w zapewnianie środowiska, w którym pracownicy mogą rozwijać swoją karierę oraz w którym czują się doceniani i słyszani”. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakich doświadczyli nasi klienci w ciągu trzech godzin zamknięcia sklepu Mineral Point w ubiegły weekend. Aby służyć społeczności, sklep został ponownie otwarty w ostatnią sobotę o godzinie 11:00.

READ  W jaki sposób kryzys płynności związany jest ze stosem Ethereum Lido

Według Spectrum od poniedziałku sieć dyskontów z siedzibą w Tennessee, która obsługuje prawie 19 000 lokalizacji w całym kraju, albo przeniosła pracowników z innych lokalizacji, albo szybko przeniosła się na wolne stanowiska – podaje Spectrum.

Jak wynika ze zdjęć udostępnionych w mediach społecznościowych, zanim siedmiu pracowników sklepu jednocześnie odeszło z pracy, Dollar General miał już na wystawie tabliczkę informującą o zatrudnieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *