Shiba Inu spalił 26000% w ciągu ostatniego dnia, niszcząc 1,4 miliarda SHIBów w ciągu 24 godzin – Altcoins Bitcoin News

W sobotę druga co do wielkości kryptowaluta oparta na memach, Shiba Inu, zobaczyła wiele tokenów spalonych w ciągu ostatnich 24 godzin. Według statystyk, wskaźnik spalania sieci wzrósł o 26,592%, ponieważ zniszczono 1,4 miliarda SHIB.

Znacząco zwiększa szybkość spalania Shiba Inu

22 lutego członek zespołu SHIB o imieniu „Archanioł” otwarty Projekt będzie obejmował zdecentralizowaną giełdę (dex) o nazwie Shibaswap 2.0 z portalem do kopiowania. Portal ma na celu pomóc zwiększyć podaż deflacyjną, a w połowie marca członkowie zespołu SHIB Wystrzelony Zespół obrony projektu o nazwie Defense Breed.

Dynasty Defense ma na celu poprawę „komunikacji i przejrzystości” SHIB oraz „ochronę ekosystemu przed wszelkimi złośliwymi projektami lub ludźmi próbującymi wykorzystać społeczeństwo”. teraz Shiba Inu (owce) Program spala tokeny w bardzo szybkim tempie, znacznie szybszym niż czasy spalania Ethereum.

Szybkość spalania Shiba Inu osiągnęła 26000% w ostatnim dniu, niszcząc 1,4 miliarda SHIB w ciągu 24 godzin
Dane z witryny shibburn.com z soboty 9 kwietnia 2020 r. o godzinie 10:00 (czasu wschodniego).

Statystyki z shibburn.com Okazuje się, że w ciągu ostatniego dnia spalono 1,4 miliarda siwych włosów w tempie 26592%. 14 marca wskaźnik spalania SHIB wyniósł 6700% lub 745 milionów siwienie zniszczony w jeden dzień. Dla porównania, blockchain Ethereum zniszczył 4098 eterów w ciągu ostatnich 24 godzin. Wartość 24-godzinnego spalania Ethereum jest znacznie wyższa, ponieważ w ciągu ostatniego dnia spalono 13,2 miliona dolarów. Z drugiej strony spalono 1,4 miliarda tokenów SHIB o wartości zaledwie 34 554 USD.

Członek zespołu Shiba Inu mówi, że „Spalanie statków jest istotnym aspektem naszego ekosystemu”.

W ciągu ostatnich pięciu godzin tylko trzy adresy spaliły 59 998 118 SHIB lub równowartość 1448 USD przy dzisiejszym kursie wymiany SHIB. SHIB nie miał najlepszego tygodnia, ponieważ token memowy stracił 7,6% w ciągu ostatnich siedmiu dni. Od początku roku do dnia dzisiejszego siwienie Zysk 39,795% w stosunku do dolara amerykańskiego.

Szybkość spalania Shiba Inu osiągnęła 26000% w ostatnim dniu, niszcząc 1,4 miliarda SHIB w ciągu 24 godzin
Dane z witryny shibburn.com z soboty 9 kwietnia 2020 r. o godzinie 10:00 (czasu wschodniego).

SHIB jest drugim co do wielkości aktywem opartym na memach pod względem kapitalizacji rynkowej, ponieważ unosi się poniżej Moneta Doge (DOGE). Chwila pies Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 19,1 miliarda dolarów, siwienieZ wyceną rynkową 13,2 miliarda dolarów zajmuje 15. miejsce na 13 617 kapitalizacji rynkowej kryptowalut.

READ  PKB w Japonii, PKB w Singapurze, Handel w Korei Południowej

Według liderów projektu SHIB, Defense Breed będzie odpowiedzialna za badanie partnerów, współpracę i nadchodzące projekty. W poście na blogu dla Dynastii Obrony członek zespołu SHIB o pseudonimie „Trophias” wyjaśnił znaczenie portalu do spalania SHIB. „Płonące owce to istotny aspekt naszego ekosystemu i zawsze badamy nowe opcje spalania owiec w różnych obiektach” – powiedział wtedy Trovias.

Tagi w tej historii

Rynek AltcoinI AltcoinyI ArchaniołI płonąca bramaI szybkość spalaniaI dzienny wskaźnik spalaniaI palenieI codzienne spalanieI dzienny wskaźnik spalaniaI destrukcyjne ikonyI DEXI DojiI DogecoinI Łańcuch bloków EthereumI Mimi KrólowaI siwienieI Układ BlockchainI szybkość spalania szarościI szary projektI zespół okrętowyI Shiba InuI Wacik Sheby 2I Trobias

Co sądzisz o wskaźniku spalania Shiba Inu, który przekroczył 26000% w ciągu ostatnich 24 godzin? Powiedz nam, co myślisz o tym w sekcji komentarzy poniżej.

Jimmy Redman

Jamie Redman jest szefem wiadomości w Bitcoin.com News i technologicznym dziennikarzem finansowym z siedzibą na Florydzie. Redman jest aktywnym członkiem społeczności kryptowalut od 2011 roku. Pasjonuje się Bitcoinem, kodem open source i zdecentralizowanymi aplikacjami. Od września 2015 r. Redman napisał dla Bitcoin.com News ponad 5000 artykułów o destrukcyjnych protokołach, które pojawiają się dzisiaj.
kredyty fotograficzne: Shutterstock, Pixabay, Wikicommons

Nie wyrażanie opinii: Ten artykuł służy wyłącznie do celów informacyjnych. Nie jest to bezpośrednia oferta ani zachęta do złożenia oferty kupna lub sprzedaży, ani rekomendacja lub poparcie jakichkolwiek produktów, usług lub firm. Bitcoin.com Nie świadczy porad inwestycyjnych, podatkowych, prawnych ani księgowych. Ani Spółka, ani autor nie ponoszą odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w tym artykule.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *