Dom Wielkiego Gatsby’ego wymienia 45 milionów dolarów w mieście, które zainspirowało książkę

  • Dom z lat dwudziestych na rynku za 45 milionów dolarów – kupiony za 15,85 miliona dolarów w 2013 roku
  • Posiada 32 łazienki, 18 sypialni, kilka basenów, sauny, winiarnie, kręgielnię i centrum fitness.
  • Posiadłość o powierzchni ośmiu akrów znajduje się 24 mile od Manhattanu, ale oferuje „panoramiczne widoki” Wielkiego JabłkaDom stworzony na bal tak duży jak Jay Gatsby!

Dom o powierzchni 60 000 stóp kwadratowych – nazwany The Fountains – właśnie trafił na rynek za 45 milionów dolarów na Long Island. Sprzedano go za 15,85 miliona dolarów w 2013 roku i przez lata był notowany za nawet 100 milionów dolarów.

Zbudowany w 1928 roku dom Kings Point ma aż 32 łazienki – zwieńczone 18 sypialniami, z których każdy cal jest wspaniały.

Obszar, w którym znajduje się dom, jest inspirowany „Wielkim Gatsbym” F. Scotta Fitzgeralda i jest „jedną z najbardziej spektakularnych nadbrzeżnych posiadłości Złotego Wybrzeża epoki pozłacanej”. istniejący.

„Wspaniała pamiątka, wyniosła rezydencja o niezrównanym znaczeniu architektonicznym” – czytamy w książce.

Dom o powierzchni 60 000 stóp kwadratowych – nazwany The Fountains – właśnie trafił na rynek za 45 milionów dolarów na Long Island
Został sprzedany za 15,85 miliona dolarów w 2013 roku i przez lata był notowany za nawet 100 milionów dolarów.
Zawiera ogrody z fontannami, pokład o długości 200 stóp, kręgielnię, kryte i odkryte baseny (na zdjęciu) ze zjeżdżalnią, kort tenisowy, spa, kryte boisko sportowe, salon, piwnice z winami, arkadę, saunę, łaźnie parowe, hydrauliczne windy samochodowe, szklaną windę , sale balowe i 2 dodatkowe budynki

Posiadłość o powierzchni ośmiu akrów znajduje się 24 mile od Manhattanu, ale oferuje „panoramiczne widoki” Wielkiego Jabłka i „światowej klasy udogodnienia” bezpośrednio w domu.

Nieruchomość jest własnością Helen Abery, zarządcy nieruchomości na Long Island, która nabyła wspaniały dom od Tamira Sapira w 2013 roku. Sapir, imigrant z rosyjskiego stanu Georgia, zaczął dorabiać się fortuny, otwierając sklep elektroniczny, imigrantów przed przejściem do nieruchomości.

Sapir był także kiedyś właścicielem rezydencji Benjamina N. Duke’a na Manhattanie przy Piątej Alei, która jest wystawiona na sprzedaż za 80 milionów dolarów. W 2011 roku sprzedał posiadłość z epoki pozłacanej meksykańskiemu miliarderowi Carlosowi Slimowi za 40 milionów dolarów.

Long Island Home oferuje ogród z fontannami, taras o długości 200 stóp, kręgielnię, kryte i odkryte baseny ze zjeżdżalnią, kort tenisowy, spa, kryte boisko sportowe, salon, piwnice z winami, arkady, saunę i łaźnie parowe, hydrauliczne windy samochodowe, szklana winda, sale balowe i dwa dodatkowe budynki.

READ  HARVESTELLA Quietus Dungeon Szczegóły, funkcja Lunamancer, połączenia do gotowania i lalki Conellu

Nieruchomość zawiera również „dziadek [features that] Nie do powtórzenia dzisiaj nad wodą.

Każdy pokój jest duży – i rzeczywiście, zatwierdził go Jay Gatsby – z witrażami na sufitach i marmurowymi ścianami z Włoch, mnóstwem naturalnego światła i oszałamiającym oświetleniem.

Najniższy poziom jest dla zdrowia i dobrego samopoczucia, zgodnie z Raport Roba. Właściciele domów znajdą tam spa, centrum fitness oraz kryty/odkryty basen.

Tereny też nie rozczarowują, ponieważ zdjęcie lotnicze domu pokazuje ogromny ogród i fontannę z przodu oraz dużo zieleni. Jest to idealne miejsce dla dzieci do zabawy w chowanego, ponieważ jest tu mnóstwo schodów i kryjówek.

Jedna z części wypoczynkowych jest wyłożona włoskim marmurem z okrągłymi motywami kwiatowymi, schodami z niebieskiego marmuru i ścianami z jasnego marmuru. Na suficie znajdują się również witraże z kwiatami pośrodku.

Jeden z zestawów wypoczynkowych ma ten sam układ podłóg, ścian i sufitów, ale więcej okien. Wychodzi na zalesiony obszar, więc jest bardzo prywatny.

W innym pokoju znajdują się ściany z ciemnego marmuru, a na suficie witraże w kolorze czerwonym i pomarańczowym. Pokój jest wypełniony dużymi oknami i otoczony spokojną zielenią.

Odkryty basen ma konstrukcję wkopaną w ziemię i marmurową rzeźbę
Basen ma elementy marynistyczne – witrażowy sufit zawiera setki ryb i rozgwiazd z zwisającymi klejnotami
Część wypoczynkowa wygląda jak muszle i wydaje się świecić. W okolicy jest dużo miejsca do wypoczynku
Jedna z części wypoczynkowych jest wyłożona włoskim marmurem z okrągłymi motywami kwiatowymi, schodami z niebieskiego marmuru i ścianami z jasnego marmuru. Na suficie znajdują się również witraże z kwiatami pośrodku
Jeden z zestawów wypoczynkowych ma ten sam układ podłóg, ścian i sufitów, ale więcej okien. Z widokiem na teren zalesiony
Kuchnia jest dziełem sztuki, z witrażami na suficie z tym samym niebieskim, fioletowym i zielonym wzorem lilii, które wydają się unosić w wodzie.
Podobnie jak kuchnia, jadalnia nie oferuje bogatego wyposażenia, z masywnym witrażowym sufitem rozciągającym się przez całą długość w niebiesko-żółtym kwiatowym wzorze. Podłoga ma również wzór z niebiesko-różowego marmuru, a meble są w delikatnym kolorze kremowym i srebrnym
Jeden z dolnych korytarzy ma marmurową rybę i szklany sufit ze słonecznikami i rekinami
Motyw muszli rozciąga się również na centrum fitness, gdzie krzesła muszli stoją obok sprzętu do ćwiczeń, z czerwonymi podłogami i marmurowymi ścianami.
Dwutorowa kręgielnia ma piękne witraże biegnące wzdłuż toru i marmurowe ściany

Kuchnia jest dziełem sztuki, z witrażami na suficie z tym samym niebieskim, fioletowym i zielonym wzorem lilii, które wydają się unosić na wodzie.

Podłoga, podobnie jak w salonie, jest marmurowa z wzorem płytek i szeroko otwartą koncepcją.

Podobnie jak kuchnia, jadalnia nie oferuje bogatego wyposażenia, z masywnym witrażowym sufitem rozciągającym się przez całą długość w niebiesko-żółtym kwiatowym wzorze. Podłoga ma również wzór z niebiesko-różowego marmuru, a meble są w delikatnym kolorze kremowym i srebrnym.

Jedno z dolnych przejść ma wystrój marynistyczny, z rybami pływającymi wzdłuż marmurowego wzoru i szklanym sufitem ze słonecznikami i rekinami.

Basen ma również motyw marynistyczny, co nie jest zaskoczeniem, z witrażowym sufitem, w którym znajdują się setki ryb, rozgwiazdy i wiele zwisających klejnotów. Część wypoczynkowa wygląda jak muszle i wydaje się świecić. W okolicy jest dużo miejsca do wypoczynku.

READ  River City Girls 2 zadebiutuje na całym świecie 15 grudnia

Motyw muszli rozciąga się również na centrum fitness z krzesłami muszli wraz ze sprzętem do ćwiczeń, wraz z czerwonymi podłogami i marmurowymi ścianami. Jest to jedno z nielicznych pomieszczeń bez witrażu na suficie, za to z wyjątkowym żyrandolem.

Piwnica z winami ma bardziej industrialny charakter, z ciężkimi sekwojami i szklanym sufitem.

Odkryty basen jest ogromny i ma marmurowy posąg pośrodku, który pasuje również do innych mniejszych posągów otaczających posiadłość.

Ten dom Kings Point pasuje do każdej piłki inspirowanej latami dwudziestymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *