Broncos ogłosili serię spotkań trenerskich

Englewood, Kolorado – Główny trener Broncos, Sean Payton, ogłosił dodanie 16 trenerów do personelu zespołu, w tym Joe Lombardi jako koordynatora ofensywy, Vance Joseph jako koordynator obrony, Mike Westhoff jako asystent trenera i Ben Kotoeka jako koordynator zespołów specjalnych.

W ataku Broncos zatrudnili Johna Mortona jako koordynatora gry podań, Kerry’ego Colberta jako trenera szerokich odbiorników, Declana Doyle’a jako trenera Tight Ends i Zacha Striefa jako trenera linii ofensywnej.

W obronie Denver zatrudnił Grega Manowskiego jako trenera Inside Linebackers i Michaela Wilhoite’a jako trenera Outside Linebackers. Marcus Dixon pozostanie trenerem linii defensywnej, a Christian Parker będzie nadal służył jako trener defensywnych obrońców.

Chris Banjo został mianowany asystentem trenera drużyn specjalnych i będzie pracował z Westhoffem i Kotwicą w zespołach specjalnych Broncos.

Broncos dodali także Dana Dalrymple’a jako trenera siły i kondycji głowy. Corey Jones pozostanie asystentem trenera siłowego i kondycyjnego.

Paul Kelly będzie asystentem głównego trenera Broncos.

Wielu nowych trenerów Broncos spędzało czas pracując z Paytonem podczas jego 15-letniej kadencji w Saints.

Lombardi, który ostatnio pełnił funkcję koordynatora ofensywy Chargers w latach 2021-22, spędził 12 sezonów z Saints jako asystent ofensywy (2007-08) i trener rozgrywających (2009-13; 2016-2020). Pomiędzy okresami jako trener rozgrywających w Nowym Orleanie przez dwa sezony pełnił funkcję koordynatora ofensywy w Detroit. Lombardi, absolwent Sił Powietrznych, pomógł Chargers w 10 najlepszych przewinieniach i trzech podaniach podczas swoich dwóch sezonów w Los Angeles.

Wieloletni asystent NFL Westhoff powróci do trenera w NFL po raz pierwszy od czasu służby w zespole Paytona w Nowym Orleanie w latach 2017-18. Jako koordynator zespołów specjalnych Jets przez 12 lat (2001-12), Westhoff spędził również 15 lat jako trener zespołów specjalnych Dolphins (1986-2000) i trzy sezony jako Colts (1982-84). Westhoff pracował wcześniej z Kotwicą w Jets przez cztery sezony, kiedy Kotwica służył jako asystent trenera drużyn specjalnych pod okiem Westhoffa.

Kotoeka, 15-letni weteran NFL, ma osiem lat doświadczenia jako koordynator zespołów specjalnych. Sezon 2022 spędził z Wikingami jako asystent trenera drużyn specjalnych po tym, jak w 2021 roku pełnił funkcję dyrektora ds. Rozwoju graczy w Akademii Wojskowej Stanów Zjednoczonych. Absolwent West Point i były oficer armii amerykańskiej, Kotoeka był wcześniej koordynatorem zespołów specjalnych dla Jets (2013), Washington Commanders (2014-18).) i Atlanta Falcons (2019-2020).

Morton wcześniej pracował dla Payton od 2015 do 2016 roku jako trener szerokich odbiorników Świętych, aw 2006 roku jako asystent ofensywny. Ostatnio pełnił funkcję starszego asystenta ofensywnego Lions (2022) i Raiders (2019-21) po tym, jak pełnił funkcję koordynatora ofensywy Jets w 2017. Opuścił także NFL jako trener szerokich odbiorników dla 49ers (2011-14). i ofensywny asystent Raiders (1998-2004). .

Colbert, który spędził trochę czasu z Broncos w 2008 roku podczas swojej sześcioletniej kariery w NFL, rozpocznie swoją pierwszą pracę trenerską w NFL jako trener szerokich odbiorników Broncos. Pantery z drugiej rundy 2004, które złapały 130 podań w karierze, spędziły sezon 2022 jako trener szerokich odbiorników na Florydzie. Wcześniej spędził trzy sezony jako trener szerokokątnych w USC, pracując z takimi graczami jak Amon-Ra St. Louis Cardinals. Browna, Drake’a Londona i Michaela Pittmana Jr. Spędził sześć sezonów w USC, a wcześniej przez dwa sezony służył jako analityk ofensywny w Alabamie.

READ  Walka o władzę w MLBPA prawdopodobnie zakończy się głosowaniem w sprawie przywództwa przewodniczącego związku Tony’ego Clarka

Doyle służyłby jako trener swingu Broncos po czterech sezonach jako ofensywny asystent Nowego Orleanu. Wcześniej służył jako ofensywny asystent studenta na University of Iowa. Ostatnio Doyle był trenerem drużyny USA na Mistrzostwach Seniorów 2023.

Strief jest byłym selekcjonerem siódmej rundy draftu, który spędził 12 sezonów ze Świętymi i rozegrał trzecie pod względem liczby meczów ofensywnego liniowego z Nowego Orleanu w historii franczyzy. Ma dwa sezony doświadczenia trenerskiego, powracając do Nowego Orleanu jako asystent trenera zespołu linii ofensywnej w 2021 roku.

Manosky ma 12-letnie doświadczenie w NFL jako koordynator obrony, ostatnio podczas trzyletniej kariery w Waszyngtonie w latach 2017-19. Doświadczony trener, który poprowadzi wewnętrznych obrońców Broncos, spędził sezon 2022 jako trener wewnętrznych obrońców Wikingów, a także prowadził obronę Colts (2012-15), Chargers (2011) i 49ers (2007-10).

Wilhoite ma czteroletnie doświadczenie trenerskie w NFL, ostatnio jako główny trener linebackerów Chargers w latach 2021-22. Przed pobytem w Los Angeles służył jako asystent obrony Świętych (2020) i asystent zespołów specjalnych (2019) podczas ostatnich lat Paytona w Nowym Orleanie. Sześcioletni weteran NFL, Wilhoit rozegrał 65 meczów kariery dla 49ers w latach 2012-16, zanim spędził ostatni sezon w Seattle w 2017 roku.

Dixon powróci do Broncos na swój drugi sezon jako trener linii defensywnej. Wcześniej służył jako asystent trenera linii defensywnej dla Rams w 2021 roku, po trzech latach doświadczenia na Uniwersytecie Hampton.

Parker powróci na swój trzeci sezon jako trener obrony Broncos po dołączeniu do zespołu w 2021 roku. Wcześniej spędził dwa sezony jako trener kontroli jakości obrony Packers (2019-2020) i ma sześć lat kolegialnego doświadczenia. Pod kierownictwem Parkera Pat Surtain II zdobył tytuł All-Pro w pierwszej drużynie w 2022 roku, a Justin Simmons zajmujący się bezpieczeństwem zdobył tytuł All-Pro w drugiej drużynie.

READ  Justin Ress DQ zostaje odwrócony po ceremonii złotego medalu Rollercoaster 50 Back Gold

Banjo przyjąłby swoją pierwszą rolę trenera, grając 13 meczów z Cardinals w 2022 roku. Absolwent SMU miał 10-letnią karierę, występując w 131 meczach kariery. Karierę rozpoczął w Green Bay, zanim dołączył do Świętych w 2016 roku. W ciągu trzech sezonów rozegrał 39 meczów dla Nowego Orleanu.

Dalrymple dołącza do Broncos po spędzeniu 16 sezonów z New Orleans Saints jako trener siły i kondycji. Dołączył do Nowego Orleanu jako część początkowego personelu Payton i został uhonorowany tytułem Cybex Profesjonalny Trener Siły i Kondycji Roku przez Football Professional Strength and Condition Coaches Association w trakcie swojej kariery. Przed swoim pobytem w Nowym Orleanie spędził prawie dwie dekady jako dyrektor ds. kondycji sportowej na Uniwersytecie w Miami (Ohio).

Jones rozpoczyna swój czwarty sezon z Broncos po dołączeniu do zespołu siłowego i kondycyjnego w 2020 roku. Jako certyfikowany specjalista od siły i kondycji oraz certyfikowany trener osobisty, Jones grał w Canadian Football League dla kilku drużyn, a także brał udział w obozach treningowych NFL.

Kelly ma bogate doświadczenie w NFL, ostatnio spędził 11 lat jako dyrektor ds. operacji piłkarskich w Washington Chiefs. Pracował również jako asystent trenera dla Buccaneers (2004-2008) i Raiders (1998-2003).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *