Gran Turismo 7 przez wiele godzin było nie do zagrania ze względu na konserwację serwera

Gran Turismo 7, Jedna z największych wydań tego roku na PlayStation, która od wielu godzin była poddawana konserwacji serwera z powodu błędu wykrytego w najnowszej aktualizacji gry. Zawiadomienie czyta w Gran Turismo stronie internetowej od dzisiejszego ranka. „Będziemy potwierdzić termin realizacji tak szybko, jak to możliwe.”

Konserwacja oznacza, że ​​dużo Gran Turismo 7, w tym tryb kariery i gry wieloosobowej, nie jest grywalny i nie jest jasne, kiedy konserwacja może się zakończyć. Deweloper Polyphony Digital nie wyjaśnił, na czym polegał problem, a Sony nie odpowiedziało od razu na prośbę o komentarz.

według Notatki o łatach polifonicznychAktualizacja 1.07 dodaje szereg poprawek i zmian, w tym plik tryb transmisji Usuwa wszystkie licencjonowane utwory muzyczne. Jednak Polyphony twierdzi, że dostosowało również nagrody dla niektórych wydarzeń i graczy Wydaje się być znaleziony W przypadku wielu wyścigów otrzymujesz teraz niższe kredyty, co utrudnia zapewnienie waluty w grze dla droższych samochodów.

Skanowanie według pliku Gran Turismo oczywiście subreddit Wielu fanów nie jest szczególnie zadowolonych Wraz ze zmianami w napisach w patchu. Sony sprzedaje kredyty w grze za prawdziwe dolary, które mogą pomóc Ci zdobyć samochody, które chcesz, ale te mikrotransakcje są wyższe niż 60 lub 70 USD, które faktycznie płacisz, aby kupić grę (w zależności od tego, czy ją kupisz) na PS4 lub PS5. Nie jest jasne, czy Polyphony wprowadzi zmiany w płatnościach kredytowych w odpowiedzi na protesty fanów.

READ  Wygląda na to, że aktualizacja Pixel August jest opóźniona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *