NFL Free Agency 2022 Team Score: Raiders, Bills, Buccaneers, Chargers, Rams and Jets wśród zwycięzców

Sezon 2022 NFL oficjalnie nadszedł. Wielu znanych graczy znalazło nowe domy, zanim w poniedziałek rozpocznie się legalny okres molestowania, ale dziesiątki znanych weteranów już wchodzi na rynek i mogą swobodnie negocjować z innymi zespołami. Od modnych ruchów po zakupy w koszyku okazji, poniżej znajdziesz bieżące śledzenie uzupełnień każdego zespołu w 2022 r., w tym podpisania zewnętrzne i przejęcia biznesowe:

Akwizycje:

Nie chodzi o to, że gracze dodani lub zatrzymani przez Cardinals są źli; Connor i Ertz odgrywają kluczową rolę w swojej ofensywie. Ale płacenie tym dwóm łącznie ponad 50 milionów dolarów na umowy długoterminowe? Co to jest, 2017? Arizona trafiła do podatnych na kontuzje seniorów i/lub weteranów rok temu, ale miło byłoby zobaczyć zespół bardziej zielony, gdyby mieli wydać duże pieniądze. Musiał też szybko sobie poradzić.

Blokowanie jednego z najdokładniejszych kopnięć piłki w NFL jest w porządku. Ale nadal mają wiele luk, które muszą wypełnić, zwłaszcza jeśli planują z nią konkurować Matt Ryan (lub jakoś) Deshaun Watson) w QB. Pozwolenie Russellowi Gage’owi na spacer może ich ścigać. Niedawno zrobili krok we właściwym kierunku, nakłaniając Caseya Haywarda, aby podpisał dwuletni kontrakt, aby był drugim filarem zespołu.

Istnieją inne obszary (OL, DL), którymi należy się zająć, ale Williams to jastrząb z najwyższej półki, który natychmiast poprawi swoją obronę podczas przejścia, szczególnie w połączeniu z zdrowszą. Marcus PetersA Marlon Humphreyitp.

Von Miller będzie ogromną różnicą w obronie. W zasadzie wymienili Daryl Williams Dla Saffold nie jest to oczywiste ulepszenie. Settling to silne przejęcie linii D, a także atak Howarda.

Foreman daje im świetne ubezpieczenie Christian McCaffrey, który jest sprytny. A Corbett to najlepsza inwestycja O-line od dwóch lat. Tymczasem Woods wnosi doświadczenie na tyły defensywy za rozsądną cenę. Co się dzieje w QB?

Obstawiają dalszy rozwój Ogunjobi, ale cena jest nadal stosunkowo wysoka i wynosi 13,5 miliona dolarów rocznie. Zobaczmy, co robią na innych ważnych witrynach (WR, OL itp.).

Dobrze dla nich, w końcu dostań Joe Borough Trochę więcej pomocy z góry. Cappa i Karras niekoniecznie były najlepszymi opcjami, ale będą. Poza tym, czy BJ Hill było warte namierzenia Larry’ego Ogunjobiego? może. Może nie.

przegrany Jarvis Landry To boli, ale zdobycie Coopera daje im numer 1 w dobrej wierze — za rozsądną cenę, biorąc pod uwagę rynek wolnych agentów, nie mniej. Bryan i Winovich to przyzwoite dodatki do głębi. Zobaczmy, co dzieje się w QB.

Kowboje z Dallas: C

Gallup bez wątpienia zasługuje na to, by go zatrzymać, ale będą tęsknić za Amari Cooper bardziej, niż większość zdaje sobie sprawę, zwłaszcza po odejściu Cedricka Wilsona. Zasługują na rekwizyty, aby zatrzymać Schultza, ale nadal istniała rażąca potrzeba wypełnienia przepustki po tym, jak powąchali ponownie podpisanego Randy’ego Gregory’ego.

Będzie im naprawdę ciężko stracić szóstkę poza sezonem, ponieważ, cóż, Russell Wilson. Obiecali, że będą agresywni w QB i spełnili. Jones to ich kolejny najlepszy dodatek, dający naprawdę solidną obronę wschodzącemu, dużemu mężczyźnie w środku. Być może przepłacili Gregory’emu, ale przynajmniej przynosi długoterminowe korzyści Bradley Chubb.

READ  USWNT zmierzy się z Meksykiem w okresie rozgrzewki przed lipcowymi igrzyskami olimpijskimi w Paryżu

Nie ma tu nic wymyślnego, ale zawsze będą robić więcej hałasu w przeciągu. Shark i Reynolds to szeroko niedoceniany duet Jared Goff – Albo ktoś zwerbowany do QB – jakiś wielki talent.

trzymać Aaron Rodgers To był największy ruch poza sezonem, nawet jeśli QB nie było technicznie wolnym agentem. Tymczasem wydaje się, że Adams grozi odrzuceniem długoterminowej umowy, więc jego powrót to nadal TBD. Campbell jest bardzo solidnym rozgrywającym w obronie, ale 50 milionów dolarów dla 29-letniego linebackera jest trochę bogate.

Kolejny rok, kolejna darmowa agencja pełna tanich ofert dla weteranów średniej i niższej półki. Prawdę mówiąc, żaden z tych ruchów nie był rażąco zły, ale talentu wciąż brakuje w Houston.

Zegar tyka po dodaniu QB, chyba że mają niespodziankę w dniu draftu. Ponadto nadal potrzebują pomocy z góry i na dużą skalę.

To był najtrudniejszy zespół do zdobycia, Jags zdecydowanie poprawili swój zespół wsparcia Trevor Lawrence. Ale bardzo trudno nie pomyśleć, że mogli lepiej alokować zasoby. Na przykład Kirk, Jones i Ingram są dobrymi zakładami po pozytywnej stronie, ale czy powinni zapłacić aż tyle? Dlaczego po prostu nie wejdziesz do każdego Allen Robinson Zjazd? W obronie jest tak samo: Oluokun to wielka cegła, ale czy LB naprawdę potrzebuje 15 milionów dolarów rocznie? Ich najlepsza praca była z góry, ponieważ Lawrence musiał mieć lepszą passę.

READ  Darnell, pielęgniarka Edmonton Oilers, zatrzymała się po uderzeniu głową Los Angeles Kings Philipa Danault

Dodanie Reida prawdopodobnie oznaczałoby koniec Teran Mathieu Era, ale to mądra, długoterminowa gra. Zobaczmy, jak radzą sobie z linią D po restrukturyzacji Frank Clark Rozdać.

Poszukiwacze dokonali dwóch świetnych umów i są legalnymi konkurentami w AFC West.

Bardzo możliwe, że przepłacili za Jacksona, ale jednocześnie mają pełne prawo do wszystkiego, co ma w ich otwierającym oknie. Justin Herbert w QB. Ich obrona już wygląda o wiele lepiej na papierze, a trzymanie Williamsa szeroko było fenomenalne.

Z Andrzeja Whitwortha Po jego przejściu na emeryturę mądrze zamknęli jego następcę, za cenę wywoławczą odpowiedniej interwencji. Zapamiętuje Mateusz Stafford Po prostu to zawsze było najważniejsze.

Nowy trener Mike McDaniel potrzebował ciał na boisku i z przodu, a on dostał oba. Teddy również wykonuje twardą kopię zapasową i zaczyna od tyłu Toa TagoviloaZwłaszcza w konkurencyjnej cenie.

Mają bardzo mało pieniędzy do wydania, a Philips to dobra inwestycja jako alternatywa Michael Pierceale Hicks jest niedocenianym liderem w trakcie odbudowywania „D” obok niego Eric Kendricks.

Nie ma tu wiele pracy, poza handlem Mason szałasu poza miastem. Przywrócenie bieli powinno być korzystne Mac Jonesale nadal muszą dodawać na dużą skalę.

Święci szybko zajęli się zastąpieniem Marcusa Williamsa, który podpisał długoterminową umowę z rodziną Ravens w wolnej agencji. Oczekuje się, że May początkowo będzie odgrywał pewną rolę, ale dochodzi do siebie po rozdartym Achillesie i może stawić czoła ligowej dyscyplinie za aresztowanie pod wpływem jazdy w lutym zeszłego roku. Jeśli chodzi o jego umiejętności bojowe, Maye powinien być odpowiednim zamiennikiem Williamsa.

Podobnie jak Wikingowie, przede wszystkim nie mieli dużo pieniędzy do wydania. Dobrze dla nich, aby uzyskać solidny, solidny domowy początek, aby umieścić go z przodu Daniel Jones w Głowińskim. Taylor jest mało inspirującym wyborem na początek w QB, ale przynajmniej ma powiązania z Bills i daje New York ubezpieczenie/konkurs dla górnych pokładów Jonesa.

READ  Miód pitny: 2023 Pittsburgh Steelers Draft Parade

Jeśli otrzymają inną opcję bazowego kalibru, pozostaną w strefie A. Uzomah to fajny dodatek do swipe pass for Zach Wilsona Tomlinson pomaga wzmocnić linię.

Mają inne potrzeby (WR, LB, S), ale Reddick jest najlepszy w doskonałej lokalizacji, dając im najwięcej od lat.

Nigdy nie będą w stanie definitywnie rozwiązać QB przez darmową agencję, więc Trubisky jest bardzo dobrym i przyzwoitym dodatkiem. Dobrze też radzi sobie z okopami, zwłaszcza z Danielsem. Wallace Corner wysokiej jakości plug and play.

Ward jest świetnym hazardzistą narożnym, ponieważ muszą być młodsi. Ale mają luki, które jak dotąd należy rozwiązać, a Laken Tomlinson odchodzi jako początkowy strażnik i Jimmy Garoppolo Rynek jeszcze się nie zmaterializował.

Seattle Seahawks: C +

Dostali sporo franczyzy dla Russella Wilsona, ale żądło franczyzy QB będzie trwało, dopóki nie dostaną go ponownie pod centrum. Poza tym, czy naprawdę trzeba było płacić przerażająco duże sumy po tym, jak Fant wylądował na ciasnym końcu? Diggs to jedyna inna nazwa, z której jesteś naprawdę dumny, służąc jako najlepszy twórca gier w Seattle.

Jakoś po prostu nie dostali Tom Brady Wrócił z emerytury, ale znalazł też sposób, aby utrzymać swoją linię kotwiczną i Young Masters. Jednocześnie Gage jest dobrym dodatkiem do bycia podstępnym jako nowy gracz numer 3, który musi rysować wszelkiego rodzaju cele.

Zamknięcie Landry’ego było kluczem do pierwszej siódemki. Inwestowanie w linię jest również sprytne, biorąc pod uwagę zamieszanie Ryan Taneyhill Przetrwali część 2021 roku. Nadal mieli drugorzędne potrzeby, a Jackrapet Jenkins zniknął.

Przywódcy Waszyngtonu: c-

Ruch Wentza z pewnością mógłby eksplodować im w twarz, biorąc pod uwagę tendencje polaryzacyjne QB. Ale nie można ich całkowicie obwiniać za to, że wahają się wyżej niż rynek wolnych agentów, nawet jeśli ktoś taki jak Mitchell Trubesky byłby bardziej opłacalnym hazardem. Problem polega na tym, że nie zrobili jeszcze wiele, aby poprawić resztę listy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *