Domowa trasa koncertowa Davida Harboura i Lily Allen jest bardzo kwiecista

Zdjęcie: Jamie McCarthy/Getty Images

Kolejny kontrowersyjny dzień skrót architektoniczny Wycieczka do domu. po, po Michał Imperioli biały lotos-Whisky Zatrzymując się na zeszłotygodniowej wycieczce po apartamentach na Manhattanie, nie sądziłem, że będę już zaskoczony mieszkaniem celebryty. Ale myliłem się – całkowicie się myliłem. w tym tygodniu „Otwarte drzwi” Wyróżniony Davida Harboura i Lily AllenDom na Brooklynie i o rany, czy jest… różowy.

Jeśli wejdziesz do domu Allen and Harbour, prawdopodobnie zobaczysz tapetę w kwiaty i ciebie Wola Zastanawiam się, czy byłam w naturalnej wielkości domku dla lalek. Podczas gdy kuchnia jest głównie biała i beżowa, reszta domu jest kolorowa, począwszy od salonu lub „pokoju ogrodowego”. W komplecie z dwustronną sofą z zielonego aksamitu, dopasowanymi krzesłami i akcentami oraz kwiecistą tapetą salon zachwyci każdego, kto marzy o udaniu się do Tajemniczego Ogrodu bez wychodzenia na zewnątrz. Robi wrażenie, ale łazienka naprawdę zasługuje na bliższe przyjrzenie się.

„Kiedy mieszkałem w apartamentach w Nowym Jorku, miałem tylko łazienki. Była toaleta, prysznic, umywalka i szczoteczka do zębów” – powiedział Harbour. „A teraz mam pokój, w którym możesz wziąć prysznic lub możesz , na przykład usiądź”. Powiedzieć, że to nie jest Twoja przeciętna łazienka. W Nowym Jorku byłoby to niedopowiedzeniem. Pokój jest częściowo łazienką, a częściowo salonem i zawiera wannę, dwa różowe krzesła, kominek i komodę umywalki w stylu wzorowanym na zlewozmywakach francuskiego króla Ludwika XVI w Wersalu i wyposażone w łabędzie krany – wydaje się, że zamówienie z Harbour. Wygląda na to, że poprosiłem o dwie rzeczy na tym piętrze, powiedział przedstawiciel, zanim puścił ogłoszenie Fotograf w łazience. „Powiedziałem:„ Potrzebuję łabędzich kranów ”. (W wannie jest też większy wylewek w kształcie łabędzia lub, jak to nazywa Allen, „wielki łabędź taty”). Wszystkie te szczegóły są warte rozpakowania, ale prawdziwym drapakiem w głowę jest dywanik w kwiaty.

READ  Za kulisami Wiadomości AEW o reakcji na Pipebomb MJF

tak jest dywany o wanna. i pomocnik ogłoszenie Artykuł Fanów zaniepokojonych tym szczegółem zapewnił, że „toaleta i prysznic znajdują się w zupełnie innym pomieszczeniu”. Ale, z całym szacunkiem, nadal martwię się dywanikiem wokół wanny – przed czym ostrzega CDC jego strona internetowa. Jest też duża różowa lodówka, która, jak sądzę, jest również ryzykowna, aby położyć ją na dywanie. Para odmówiła rozmowy ogłoszenie To, co jest w środku, to „lodówka z kosmosu”, jak nazwał ją Harbour, ale nie jestem do końca przekonany, czy gigantyczna konstrukcja nie jest kriogeniczną kapsułą używaną do utrzymywania Austina Powersa przy życiu.

W kamienicy znajduje się również pozbawiona okien główna sypialnia pomalowana na różowo flaminga, którą Allen nazywa „łonem łóżka”, dwie garderoby (zgadnij, kto jest większy) oraz pokój multimedialny z dywanikiem w panterkę. I Sofa w panterkę, osobista sauna i mały basen z zimną wodą z tyłu. Nawet jeśli to nie twój gust, nie można zaprzeczyć, że ten dom ma charakter. naturalnie, Internet On już jest podzielony W swoich opiniach na temat domu, ale myślę, że możemy się zjednoczyć przeciwko dywanowi w łazience. To tylko proszenie się o kłopoty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *