Doug Belgrade wraca do Netflix, a Dan Lin przywraca pracowników po zwolnieniach

Doug Belgrade dołącza do Netflix jako wiceprezes ds. filmu. Jest pierwszym pracownikiem Dana Lin po tym, jak Lin zastąpił Scotta Stubera i zwolnił grupę pracowników. Stober od lat zabiega o względy największych filmowców w nadziei, że Netflix przyjmie premiery kinowe. Słyszeliśmy plotki o wyrzutach sumienia kupującego jak z filmów Wylot noża: szklana cebula Poświęcił duże możliwości uzyskania międzynarodowych przychodów i od razu zajął się streamingiem. Nikomu nie może być przykro, biorąc pod uwagę wielkość tej umowy, ale strategie przesyłania strumieniowego zmieniają się. Netflix kontynuuje działania z wyraźniejszym mandatem dotyczącym dostosowywania swoich ofert filmowych do szerokiej publiczności korzystającej z transmisji strumieniowej, przy czym platforma udostępnia wyłącznie premiery filmów, które Netflix chce zakwalifikować się do nagród.

Spędziła 25 lat w Belgradzie i była współprzewodniczącą pod rządami Aimé Pascala. Po wyjściu założył i produkuje 2.0 Entertainment Gran Turismo I Źli chłopcy: jedź lub giń.

„Praca z niesamowitym zespołem Netflix i przejęcie odpowiedzialności za nadzorowanie produkcji filmowej dla największego na świecie dostawcy rozrywki filmowej będzie dla mnie przyjemnością” – powiedział Belgrad. „Zainspirowała mnie możliwość współpracy z Danem, którego firma talent filmowca i reżysera okazał się hitem. Od czasu, gdy po raz pierwszy… Kiedy spotkaliśmy się w tej roli, poczułem, że łączy nas wspólna wizja przyszłości filmu w Netfliksie. Jako dyrektor wykonawczy i producent. Miałem szczęście pracować z wieloma najbardziej utalentowanymi reżyserami i aktorami na świecie i nie ma lepszego miejsca do kontynuowania tej pracy niż Netflix, który nie ma sobie równych pod względem globalnego zasięgu „i swoich zasobów. Chociaż nie jest łatwo opuścić 2.0 Rozrywka, Sophie i Zach są w dobrych rękach i z dumą będę patrzeć, jak nadal zapewniają wspaniałą rozrywkę”.

Lin powiedział, że jest „podekscytowany możliwością powitania Douga w naszym zespole filmowym jako wiceprezesa ds. filmu. Do tej roli wnosi bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat jako dyrektor studia, producent i współfinansista. Będziemy polegać na wspaniałym instynkcie twórczym Douga, jego wyczuciu talentów i głębokich powiązaniach ze społecznością twórców filmowych i talentów. Nie możemy się doczekać, aż zacznie działać i nie możemy się doczekać jego licznego wkładu, ponieważ będziemy kontynuować naszą misję produkowania najlepszych filmów każdego gatunku.

READ  Ryan Gosling i Mikey Day ponownie wcielają się w popularne postacie Beavisa i Butt-Heada na premierze Fall Guy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *