Dow futures: 5 akcji w pobliżu punktów kupna na rynku zwyżkowym; Tesla FSD Beta rozwija się szeroko

Kontrakty futures na Dow Jones wzrosły w czwartek po południu, podobnie jak kontrakty futures na S&P 500 i Nasdaq, ponieważ rynki amerykańskie zamknęły się na Święto Dziękczynienia. Apple, Microsoft i Tesla są w wiadomościach.
XŚrodowa sesja na giełdzie zakończyła się drugą sesją z rzędu. Przedstawiciele Fed przewidują wolniejszą podwyżkę stóp procentowych „wkrótce”, zgodnie z protokołem Fed z listopadowego posiedzenia opublikowanym w środę po południu.

I poprowadził Nasdaq, wspierany przez ożywienie Tesli (TSLA). Wszystkie główne indeksy jak dotąd solidnie rosną w tym skróconym tygodniu świątecznym. Jednak dłuższa przerwa w rajdzie rynkowym może być konstruktywna.

Inwestorzy powinni być ostrożni w dodawaniu ekspozycji, biorąc pod uwagę kluczowy opór techniczny i znaczące raporty gospodarcze.

ale, dexcom (DXCM), Zjednoczone zdrowie (Organizacja Narodów Zjednoczonych), Nauki neurobiologiczne (nbix), Holding Midpeace (MEDP) I Fala uderzeniowa medyczna (SWAW) Pięć spółek z sektora opieki zdrowotnej wykazujących interesujące akcje.

Akcje DXCM i akcje Neurocrine Biosciences Tablica liderów IBD, z akcjami MEDP na tablicy wyników Watch Leaderboard. Akcje NBIX i Medpace są w aktach wada 50.

Wersja demonstracyjna Tesli FSD

Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, napisał w czwartek na Twitterze, że pełna samojezdna wersja beta jest teraz dostępna dla wszystkich właścicieli FSD w Ameryce Północnej, którzy o to poproszą.

Mogłoby to pozwolić Tesli na realizację bardziej odroczonych przychodów z FSD.

Pomimo swojej nazwy, Full Self-Driving nie zapewnia pełnej autonomicznej jazdy, ale jest systemem wspomagania kierowcy poziomu 2. National Highway Traffic Safety Administration bada bezpieczeństwo Autopilota i FSD. Podobno Departament Sprawiedliwości prowadzi dochodzenie w sprawie zarzutów Tesli o autonomicznej jeździe.

Akcje Tesli wzrosły w środę o 7,8% do 183,20, odbijając się od spadków na rynku we wtorek, gdy Citigroup podwyższyło giganta pojazdów elektrycznych ze sprzedaży do trzymania. Akcje TSLA nadal spadają o 19,5% w tym miesiącu i prawie o połowę w 2022 r.

Wiadomości o transakcjach giełdowych Dow

w Wiadomości giełdowe Dow Jonesjabłko (AAPL) podobno jest zainteresowany kupnem brytyjskiego giganta piłkarskiego Manchester United (Manu). Federalna Komisja Handlu może próbować to zablokować Microsoftu (MSFT) ofertę kupna Activision Blizzard (ATVI) za około 69 miliardów dolarów.

Dow Jones futures dzisiaj

Kontrakty terminowe na Dow wzrosły o 0,1% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,2 proc., a na Nasdaq 100 o 0,4 proc.

Chiny kontynentalne zgłosiły ponad 31 000 przypadków Covid, w tym te bez objawów, przekraczając poziomy z połowy kwietnia podczas blokady Szanghaju. Objawowe infekcje COVID pozostają poniżej kwietniowych szczytów.

READ  The New York Times pozywa OpenAI i Microsoft za naruszenie praw autorskich

Amerykańskie giełdy będą zamknięte w czwartek z powodu Święta Dziękczynienia. W piątek giełdy w USA zostaną zamknięte wcześniej o godzinie 13:00 czasu wschodniego. Ale inne giełdy na całym świecie są zwykle otwarte w czwartki i piątki.

Pamiętaj, aby pracować w nocy Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty handel podczas następnej zwykłej sesji Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do zaskarżenia akcje na zwyżkowej giełdzie w IBD Live


Wzrost na giełdzie

Rajd na giełdzie charakteryzował się w środę pewną zmiennością, ale wzrosty były kontynuowane, na czele z firmami technologicznymi.

Początkowa liczba nowych bezrobotnych wzrosła do najwyższego poziomu od trzech miesięcy, podczas gdy liczba nowych nowych bezrobotnych osiągnęła najwyższy poziom od ośmiu miesięcy. S&P Global’s Purchasing Managers’ Indexs dla przemysłu i usług w USA wskazywały na spadki.

Protokoły Fed wzmocniły oczekiwania na podwyżkę stóp procentowych o 50 punktów bazowych na posiedzeniu 14 grudnia. Rynki nadal sprzyjają kolejnemu ruchowi o pół punktu w lutym, ale istnieje duża szansa na podwyżkę o ćwierć punktu.

Dow Jones Industrial Average wzrósł w środę o 0,3 proc Handel giełdowy. S&P 500 wzrósł o 0,6%, na czele z akcjami TSLA. Nasdaq Composite zwyżkował o 1%. Small Capital Russell 2000 wzrósł o 0,1%.

Ceny ropy naftowej w USA spadły o 3,7 procent do 77,94 USD za baryłkę. Kontrakty terminowe na gaz ziemny wzrosły o 7,2%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 5 punktów bazowych do 3,71%. Rentowność dwuletnich obligacji skarbowych, ściśle powiązana z oczekiwaniami podwyżki stóp Fed, spadła poniżej 4,5%.

Dolar amerykański spadł znacząco drugą sesję z rzędu i powrócił w okolice ostatnich minimów.


Po co upraszczać to narzędzie IBD spalonyklasa dla najlepszych zapasów


Fundusze giełdowe

Fundusz ETF rozszerzonej technologii i oprogramowania iShares (IGV) wzrosła o 1,5%. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) zyskał 0,9%.

SPDR S&P Metals & Mining ETF-y (XME) wzrosła o 0,3%. US Global Gates Foundation ETF (Samoloty) wzrosła o 0,1%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) wzrosła o 0,5%. Energy Defined Fund SPDR ETF (xle) spadła o 1,1%. SPDR Fundusz Selekcji Sektora Opieki Zdrowotnej (XLV) wzrosła o 0,4%. Akcje giganta ONZ Dow Jones to najwyższy kontrakt XLV.

Odzwierciedlając bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (ARK)arka(wzrost o 2,9% i ETF ARK Genomics)ARKG) 0,9%. Akcje TSLA są głównym holdingiem za pośrednictwem ETF Ark Invest.

READ  Kontrakty futures na Dow rosną po zakończeniu rajdu na rynku; 5 zapasów w pobliżu punktów skupu

Pięć największych chińskich akcji, które warto teraz obejrzeć


Akcje do obejrzenia

Akcje Dexcom wzrosły o 1,7% do 112,92 i znalazły wsparcie na 21-dniowej średniej kroczącej. Akcje DXCM zostały wstrzymane w tym miesiącu po gwałtownym wzroście zysków 28 października. Akcje Dexcom prawdopodobnie mają długi uchwyt z 123,46 punktami kupna z siedmiomiesięcznej konsolidacji. Inwestorzy mogą kupować akcje DXCM od wczesnej pozycji znajdującej się dalej od 21-dniowej linii, prawdopodobnie wykorzystując wtorkowe maksimum na poziomie 113,88 jako konkretny punkt kupna.

Akcje Medpace spadły w środę o 1,3 procent do 218,81. Akcje konsolidują się blisko rekordowych poziomów, odkąd gwałtownie wzrosły o 38% w stosunku do zysków po zyskach z 25 października. Od tego czasu kolby MEDP wykuwały niechlujny uchwyt na głębokiej podstawie kubka, która istnieje od roku. Podczas gdy akcje odnotowały pewne znaczące wahania w ciągu dnia, akcje MEDP są obecnie na dobrej drodze do utworzenia zawężającego się trzytygodniowego wzoru przed piątkowym zamknięciem. Inwestorzy mogą wykorzystać zamknięcie z 15 listopada na poziomie 226,57 jako wczesne wejście, powyżej większości ostatnich transakcji.

Akcje NBIX spadły o 1,5% do 118,97. Akcje konsolidują się blisko wieloletnich maksimów, trwających od wybicia w październiku. Chociaż przesuń do Pasmo 50 dni W zeszłym tygodniu zapasy endokrynologiczne zawierały Ciasne trzy tygodnie To zbliża się do czwartego tygodnia. Technicznie zawiera to 126.09 Zakup punktowychociaż inwestorzy mogą chcieć poczekać na spokojniejsze akcje.

Akcje Shockwave wzrosły w środę o 4,7% do 264,06, ponownie powyżej 21-dniowej linii, ale uderzając w opór na 50-dniowej linii. Po nieudanym przełamaniu pod koniec października i wyprzedaży, która trwała przez zyski, akcje SWAV odbiły się w ciągu ostatniego tygodnia. Zbudowanie nowej bazy zajmie więcej czasu, ale agresywni inwestorzy mogą wykorzystać silny ruch powyżej 50 dni jako wczesne wejście.

Akcje ONZ wzrosły o 1,3% do 529,71, odbijając się powyżej linii 50-dniowych i 21-dniowych po krótkim przełamaniu linii 200-dniowej w zeszłym tygodniu. Kiedyś były akcje UnitedHealth Wieloletni lider IBD I nadal ma wiele wspólnych cech. Inwestorzy mogą wykorzystać odbicie od linii 50-dniowej jako wczesne wejście lub długoterminowe wejście wiodące. Akcje ONZ muszą utworzyć nową bazę po wybiciu z A Podstawa kubka z uchwytem Szybko upadł w zeszłym miesiącu.


Tesla vs. BYD: Którego giganta EV najlepiej kupić?


Analiza rajdu rynkowego

Rajd na giełdzie przyczynił się do wtorkowych wzrostów. S&P 500 przekroczył swoje dzienne maksimum 15 listopada i zamknął się w granicach 1% swojej 200-dniowej linii.

READ  Rynek pracy w USA jest nadal napięty. stabilność rynku mieszkaniowego

Russell 2000 doszedł do 200-dniowej passy.

Nasdaq dodał do wtorkowego odbicia od 21-dniowej średniej kroczącej, chociaż w krótkim okresie nadal jest poniżej szczytu z 15 listopada i znacznie poniżej 200-dniowego znaku.

Dow Jones Industrial Average znalazł się w odległości 20 punktów od dziennego maksimum z 16 sierpnia.

Ruch S&P 500 zdecydowanie powyżej swojej 200-dniowej linii – która z grubsza pokrywa się z roczną linią trendu spadkowego – jest głównym testem rajdu rynkowego.

Mnóstwo komunikatów ekonomicznych może zmienić perspektywy stóp Fed, a tym samym rynek akcji. W środę, 30 listopada, raport JOLTS za październik będzie zawierał informacje o możliwościach zatrudnienia, a prezes Fed, Jerome Powell, przemówi w dalszej części dnia. W czwartek zostanie opublikowany Indeks cen osobistych wydatków konsumpcyjnych, preferowana przez Fed miara inflacji, wraz z liczbą wniosków o zasiłek dla bezrobotnych i indeksem ISM dla przemysłu. Listopadowy raport o zatrudnieniu zostanie opublikowany w piątek, 2 listopada.

Idealnie byłoby, gdyby rynek poruszał się w bok przez kilka dni, pozwalając 21-dniowej linii przynajmniej nadrobić zaległości, kierując się do tych raportów ekonomicznych.


Czas wejść na rynek ze strategią rynkową ETF IBD


Co teraz robisz

Rajd rynkowy pokazał w tym tygodniu kilka niezłych wzrostów, a więcej akcji dawało sygnały kupna w ciągu ostatnich kilku dni. W rezultacie inwestorzy mogli zwiększyć ekspozycję.

Ale mogą chcieć być ostrożni przy dokonywaniu znaczących nowych zakupów, gdy S&P 500 unosi się poniżej 200-dniowej linii i dużo niepewności gospodarczej Fed w przyszłym tygodniu.

Rozważ także częściowe zyski z akcji, które szybko idą w górę. Akcje odnotowują krótkoterminowe wzrosty w obliczu niestabilnego trendu wzrostowego i rotacji sektorów.

Jednak inwestorzy powinni pilnie pracować nad swoimi inwestycyjnymi listami zakupów, szukając możliwych do zastosowania kombinacji i nazw w różnych sektorach.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie, aby nadążyć za trendem rynkowym, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem @pracownik Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Złap kolejne zwycięskie akcje z MarketSmith

Chcesz uzyskać szybkie zyski i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTradera

Akcje o najlepszym wzroście do kupowania i oglądania

IBD Digital: Odblokuj notowania giełdowe, narzędzia i analizy IBD już dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *