Dowcipy o śmierci królowej Elżbiety ocenzurowane przez Johna Olivera

Brytyjska telewizja Sky TV ocenzurowała fragmenty „Last Week Tonight With John Oliver” z powodu żartów na temat… Śmierć królowej Elżbiety II – Widzowie krytykują wybór na Twitterze.

45-letni Oliver otworzył program HBO – który Otrzymał nagrodę Emmy 2022 za wybitną serię wykładów o różnorodności Na ceremonii wręczenia nagród w poniedziałek wieczorem – żartując o prezydencie Chile, powiedział: „Ale oczywiście musimy zacząć od Wielkiej Brytanii, która najwyraźniej wciąż cierpi z powodu szokującej śmierci 96-letniej kobiety z przyczyn naturalnych. powoduje.”

Brytyjsko-amerykański komik żartował z dziwnej grupy ludzi, którzy oddali hołd Elżbiecie.

„To tak wielka chwila, że ​​z jakiegoś powodu wszyscy poczuli, że muszą pomyśleć o Crazy Frog, który opublikował tweet „RIP the Queen”. [and a] Emotikona świecy…do Domino’s UK, która napisała: „Wszyscy w Domino’s dołączają do narodu i świata w żałobie po śmierci królowej Elżbiety II. Nasze kondolencje i wyrazy współczucia należą się rodzinie królewskiej”.

I myślę, że jest to miłe, ponieważ świat jest w żałobie, że prawdopodobnie powinni powiedzieć kontu US Domino, którego ostatni tweet przed tym nagraniem brzmiał: „Jeśli to czytasz, oznacza to, że potrzebujesz pizza, którą chcesz potwierdzić. – powiedział Oliver – zorganizuj dom swojego króla, Domino! martwa pani.”

Swoje żarty na temat śmierci Elżbiety zakończył spokojnie o nowej premier Wielkiej Brytanii, Liz Truss: „Śmierć królowej nie jest niestety jedynym szokującym wydarzeniem, z jakim Wielka Brytania musiała się zmierzyć w tym tygodniu, ponieważ we wtorek Liz Truss, a właściwie Margaret, jeśli Thatcher była taka lepka, została jej nowym premierem”.

Brytyjska wersja Program nagrodzony Emmy Dostępny na platformach Sky, przecina wszystko między dowcipami o prezydent Chile i Liz Truss – nie pozostawiając żadnych ciosów związanych z Queen.

Wściekli widzowie zabrali się na Twittera, by zaatakować Sky z powodu cenzury.

READ  Oto dlaczego Travis Kelce opuścił Sydney i przegapił resztę występów Taylor Swift

„Drogi SkyUK, zeszłego wieczoru „Last Week Tonight with John Oliver” był dość oczywisty montaż – co daje? Zakładając, że ma to związek z królową?” Napisał.

Gospodarz „Last Week Tonight” John Oliver Naps zdobywa nagrodę Emmy na gali rozdania nagród, która odbyła się 12 września w Microsoft Theater w Los Angeles w Kalifornii.
Fraser Harrison / Getty Images

„Nie cenzuruj mojego LastWeekTonight. Jestem Brytyjczykiem, jestem mój i mogę żartować !!!”, zły użytkownik ćwierkanie. „Relacjonowanie i przymusowa żałoba wymykają się spod kontroli”.

iamjohnoliver @LastWeekTonight Masz jakieś przemyślenia, dlaczego klip przedstawiający śmierć królowej został usunięty z ostatniego odcinka Sky Comedy? Czy ktoś był zdenerwowany? ” w przeciwnym razie Powiedział.

Cenzura LastWeekTonight przez SkyUK jest bardzo rozczarowana @iamjohnoliver – potępiamy inne kraje za tego rodzaju zachowanie. Opinia publiczna jest przyzwyczajona do jego lekkomyślnego stylu i beztroskich komentarzy. Jeden z użytkowników powiedział, że „celem” jego komentarzy są korporacyjne media społecznościowe.

Królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II
Królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II zmarła w wieku 96 lat 8 września 2022 roku.
Robert Michael/AFP przez Getty Images

„Żyjemy w kraju, w którym nie można powiedzieć niczego, co mogłoby obrazić członków rodziny królewskiej” – powiedział ktoś inny zawieszony.

„iamjohnoliver Sky zażartował zeszłej nocy o królowej. Tchórze. Czy możesz to tutaj umieścić? Naprawdę niepokoili nas jej zdjęciem i amatorską historią „, jedna osoba Wymagany gospodarz.

To nie jedyny dramat, w którym ostatnio znalazł się Oliver. także w Odcinek wyemitowany 11 wrześniaOliver Dick Wolf skrytykował twórcę „Prawa i porządku”mówiąc, że jego praca przedstawia organy ścigania w „dobrym świetle”.

Powiedział, że 75-letni Wolf ma „bliskie, zakulisowe relacje z NYPD, zatrudnia funkcjonariuszy jako doradców i jest dumny z dostępu, jaki miał”.

Oliver doszedł do wniosku, że „prawo i porządek nigdy nie będą walczyć z rzeczywistością działań policyjnych w znaczący sposób”. „Ponieważ w zasadzie osobą odpowiedzialną za „Prawo i porządek” i jego markę jest Dick Wolf i dokładnie wie, czego chce, aby jego programy robiły, a co ważniejsze, aby nie robiły”.

Poniedziałkowy „Last Week Tonight” po raz siódmy z rzędu zdobył nagrodę Emmy w kategorii „Outstanding Variety Talk”.

READ  Greta Gerwig, Christopher Nolan i więcej – The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *