Dr. Dre opowiada o decyzji Eminema, by uklęknąć w Super Bowl

Wiele mówiono o tym, że Eminem upadł na kolano podczas niedzielnego pokazu Super Bowl w przerwie meczu.

Czy NFL o tym wiedziała? Czy Eminem zrobił to wbrew życzeniom NFL? Czy to ma znaczenie?

Dr Dre poruszył ten temat w wywiadzie dla TMZ w poniedziałek, gdy został zapytany, czy NFL „ma coś do powiedzenia” w tej decyzji. dał odpowiedź. Ale nie odpowiedział na pytanie.

„Było kilka rzeczy, które musieliśmy zmienić, ale to były naprawdę drugorzędne rzeczy”. Em ukląkł, a to robiła sama. Nie było z tym problemu. „

Cóż, to tak naprawdę niczego nie wyjaśnia.

Wkrótce po tym, jak Eminem rzucił kolano jako Colin Kaepernick, w mediach społecznościowych pojawiły się plotki, że zrobił to wbrew życzeniom NFL. Rzecznik Ligi Brian McCarthy próbował uciszyć pogłoski Z oświadczeniem do reportera Sports Illustrated i były pracownik sieci NFL Albert Breer.

„Raport był błędny”, powiedział McCarthy. „Widzieliśmy wszystkie elementy programu podczas kilku sesji treningowych w tym tygodniu”.

Oświadczenie McCarthy’ego nie odnosiło się również do kwestii, czy NFL wyraźnie zgodziła się z ruchem protestacyjnym Eminema. Lepiej, żeby liga pozostawiła sprawy niejasne i ruszyła dalej.

Decyzja Eminema o uklęknięciu w Super Bowl była przedmiotem spekulacji. (Valerie McConne/AFP przez Getty Images)

Podobna przesłanka była naciągana na początku, sugerując, że Eminem zwrócił się do NFL o pozwolenie na uklęknięcie i powiedziano mu, że nie – a potem i tak to zrobił. Dlaczego Eminem miałby prosić o pozwolenie zamiast to zrobić, wiesz?

Co prowadzi nas do najbardziej prawdopodobnego scenariusza. Możliwe, że Eminem to zrobił zamiast przechodzić przez oficjalny proces aplikacji, a następnie ignorować życzenia ligi. Bo co by z tym zrobiła NFL, kiedy był na scenie, nawet jeśli nie lubił liderów ligi?

Raz zrobione, gotowe. A NFL, która ciągle zmienia swoją postawę z klęczącej na jak najszersze wezwanie, wolałaby, abyśmy wszyscy poszli do przodu.

READ  Książę William wycofuje się z nabożeństw żałobnych ze „spraw osobistych”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *