Drew Barrymore apeluje o cierpliwość wobec tych, którzy żartują z Kate Middleton

Ekskluzywny

Drew Barrymore o Colbercie

Apeluje o cierpliwość…

Na tych, którzy żartowali z Kate

Drew Barrymore Patrzy na ludzi, którzy teraz wycofują się/przepraszają za żart Kate Middleton Zanim się dowiedzieli, że ma raka… w tym Stephena Colberta.

Aktorka/gospodarz talk-show mówiła o zjawisku, które pojawiło się mniej więcej w ciągu ostatniego tygodnia — o tym, że ludzie Daj się przeciągnąć Aby rzucić światło na niejednoznaczną sytuację, w jakiej znalazła się Kate Ogłoszenie diagnozy raka.

CBS

Wiele osób musiało z tego powodu zjeść wronę – i to dotyczy również Colberta, który w swoim poniedziałkowym programie poświęcił czas na wyrażenie skruchy za swój ostatni odcinek.

Jak informowaliśmy…SC Opierał się na plotkach o romansie W jednym ze swoich ostatnich nocnych odcinków kpi z możliwości (a raczej plotki), że niektórzy podejrzewają, że książę William Bycia w romantycznym związku z Pani Róża Hanbury …w międzyczasie Spekulacje na temat miejsca pobytu Kate.

CBS

Colbert nie był jedynym, który żartował z tego wszystkiego – pamiętajcie, Blake’a Lively’ego ma Przeprosiła za swój żart O całej sprawie, zanim stało się jasne, jak bardzo była ona poważna – ale w kwestii żądania zemsty na tych ludziach… Drew uniósł brwi.

Sprawdźcie, co miała do powiedzenia na temat tych, którzy w imieniu księżniczki ściskają swoje perły – jak mądrze mówi… Wszystkim nam trzeba wykazać się odrobiną cierpliwości i dużo wdzięku.

x/@kensingtonroyal

Drew przekazuje to w najjaśniejszy sposób Drew Barrymore – coś, co zauważył nasz fotograf i za co DB wydaje nam się bardzo wdzięczny. Oglądaj… ona jest prawdziwą ukochaną Ameryki.
READ  3 znaki zodiaku nauczą się akceptować swoich partnerów 13 lutego 2024 r

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *