Drew Rosenhaus o kontrakcie Tyreeka Hilla: „Delfiny wiedzą, co czujemy”

Nie, kontrakt Tyreeka Hilla Nie starzeje się dobrze. Nagle szybko się starzeje.

Jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu, Hill właśnie tego dokonał Chciał nowej umowy po zakończeniu sezonu 2023. Nowy kontrakt podpisany przez odbiorcę Eagles, AJ Browna, przyspieszył sprawę. Kontrakt Justina Jeffersona z pewnością doprowadzi sytuację do krytycznego poziomu.

W wywiadzie z Joshem Moserem agenta Drew Rosenhausa zapytano o kontrakt Hilla w związku z innymi, którzy rzucili się na niego w tym roku, od AJ Browna przez Amona-Ra St. Browna po Jaylena Waddle’a i ostatnio Jeffersona.

„Powiedzmy, że można bezpiecznie przyznać, że nawiązałem kontakt [G.M.] Chrisa Greera i [senior V.P. of football & business administration] „Wiesz, Brandon Shore z Dolphins, zdecydowanie mam z nimi dobry kontakt” – powiedział Rosenhaus. „I podzieliłem się z nimi tym, co czuje Tyreek. Powtórzę również, że Tyreek powiedział, że chciałby zakończyć karierę tutaj w drużynie Dolphins. Nie wdając się w dalsze szczegóły, Delfiny wiedzą, co czujemy„.

Oto, co czują. Chcą naprawić sytuację. W tym roku ma otrzymać 19,765 mln dolarów. Jego prawdziwa średnia wynosi 25 milionów dolarów, ponieważ liczba 30 milionów dolarów pochodzi z nierealistycznego pakietu odszkodowań w wysokości 45 milionów dolarów w 2026 roku.

I podczas gdy Hale powiedział Chce zakończyć karierę w DolphinsPowiedział też: „Podpisz mnie”. Co oznacza „zapłać mi”.

Po prostu. Zwłaszcza, że ​​Waddle otrzymuje nowe pieniądze w wysokości 28,25 miliona dolarów rocznie, a najwyższa pozycja na rynku wynosi obecnie 35 milionów dolarów.

READ  Wynik Patriots vs. Jets: aktualizacje na żywo, statystyki gier, najciekawsze momenty i analiza gier w 11. tygodniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *