Drużyny z najlepszymi typami w drafcie MLB 2023

SEATTLE – The Reds mieli pecha w inauguracyjnej loterii draftu MLB w grudniu ubiegłego roku. Pomimo czwartego najgorszego rekordu, wyszli z siódmym ogólnym wyborem w ciągu roku z pięcioma graczami, którzy byliby legalnymi numerami 1 w większości draftów.

Cincinnati miało niewielką nadzieję, że jeden z tych pięciu spadnie do nr 7 w niedzielę wieczorem, ale tak się nie stało. Zamiast tego The Reds postanowili połączyć najlepsze talenty ze wszystkich 30 klubów, opierając się na naszych pierwszych wrażeniach.

Tak, jest za wcześnie, aby wiedzieć z całą pewnością, jak potoczy się draft 2023. Zakładając, że każdy gracz wybrany w pierwszych 10 rundach podpisze profesjonalny kontakt, oto osiem klubów, które wydawały się dawać z siebie wszystko:

1. Czerwoni
W krótkim drafcie broni uniwersyteckiej The Reds wybrali dwóch najlepszych graczy w Wake Forest, prawego Rhetta Lowdera (pierwsza runda) i prawego prawego ze stanu Luizjana Ty Floyda (dodatkowa pierwsza runda), którzy obaj wystąpili w College World Series . Potem znaleźli sposób na złapanie dwóch wyróżniających się talentów z liceum znacznie później niż powinni: stopera Sammy’ego Stavury (druga runda) i Cole’a Schoenwettera (czwarta). Cincinnati dodało także parę lewicowców z college’u draftu w postaci Huntera Hollana z Arkansas (trzeci) i Logana Van Treka z Lipscomb (dziewiąty), najlepszego defensywnego łapacza w drafcie w Connor Burns z Long Beach State (piąty) oraz dwóch wyprodukowanych nietoperzy na University of Wirginia. Ethan O’Donnell (szósty) i pierwszobazowy Stanford Carter Graham (ósmy).

2. Giganci
Giants wysoko cenili Walkera Martina z Colorado High School, zajmując 16. miejsce w klasyfikacji generalnej, zanim wybrali dwukierunkową gwiazdę Wirginii, Bryce’a Eldridge’a. Późno, Joe Whitman z Kent State, najlepszy dostępny lewy obrońca konsensusu, miał szansę przed drugim startem. Jednak Martin czekał na San Francisco w połowie drugiej rundy, a Whitman był nadal dostępny z wyborem Giants, aby nadrobić stratę wolnego agenta Carlosa Rodona po drugiej rundzie. Maui Ahuna (4. runda) uczynił Giants jedynym klubem, który wybrał czterech graczy z pierwszej 50 rankingu draftu MLB Pipeline, podczas gdy inni najlepsi gracze, tacy jak Auburn Shortstop Cole Foster (3. miejsce), Maryland Catcher Luke Shliger zostali pozyskani (6. miejsce) , Grayson (Teksas) CC praworęczny Josh Bostick (ósmy) i Louisville Catcher Jack Payton (11.).

READ  NCAA Men's Championship: Houston awansuje do 1/8 finału

3. Bliźnięta
Jako najwięksi zwycięzcy w swojej pierwszej loterii, bliźniacy awansowali z 13. na 5. miejsce i mieli talent pierwszego kalibru w perspektywie pięciu narzędzi gracza ze szkoły średniej, Walkera Jenkinsa. Następnie dodali cztery kolejne talenty z pierwszych rund w postaci trenera elektrycznego Charliego Soto (uzupełnienie w pierwszej rundzie), drugiego bazowego ofensywy stanu Arizona Luke’a Keshalla (drugi), licealisty Brandona Winokura (trzeci) i Southern. Prawo Mississippi Tanner Hall (IV). Zmiana i kontrola tego ostatniego została oceniona jako jedna z najlepszych w drafcie. Praworęczny Dylan Questad (piąty), leworęczny Ross Dunn ze stanu Arizona (dziesiąty) i Bolchon Pascualto z Kalifornii (dwunasty) przygotowali jeszcze trzech interesujących leworęcznych.

4. Tygrysy
Tygrysy wystawiły dwóch najlepszych licealistów w drafcie jako trzeci wybór w klasyfikacji generalnej, Maxa Clarka, który miał najlepsze wszechstronne narzędzia wśród zapolowych w wyścigu o najlepszy wybór, oraz shortstop Kevin McGonigle (uzupełniający pierwszy -okrągły wybór). Wystąpili prepsterzy z czterema z pierwszych pięciu typów, a także wzięli lewego polowego Paula Wilsona (trzeci) i uderzającego trzeciego bazowego Carsona Ruckera (czwarty). Drugi bazowy z Nebraski, Max Anderson (drugi), jest niezawodnym pałkarzem w college’u, praworęczny Jaden Hamm (piąty) z Tennessee ma zgrabną podkręconą piłkę, a Pepperdine powinien złapać Johna Becka (siódmego) na shortstopie.

5. Marynarze
Mając trzy z 30 najlepszych typów, Mariners byli gotowi wyrządzić wiele szkód i zrobili to z trzema intrygującymi starterami. Shortstop / trzeciobazowy Colt Emerson łączy umiejętność uderzania z potencjałem siły, zapolowy Johnny Farmelo jest szybkim zawodnikiem z obiecującym pałkarzem, a Ty Petty był prawdopodobnie najszybszym pałkarzem w swojej klasie w szkole średniej, a także surową mocą, szybkością i siłą ramion. Walka z Wake Forest, Teddy McGraw (trzecia runda), pokazał, że może zostać pierwszym zawodnikiem, zanim uderzył łokciem tuż przed rozpoczęciem sezonu w college’u. Aidan Smith (czwarty) to niedoceniany zapolowy, który zapewnia dużo kontaktu, a także zapewnia szybkość i dodatkową siłę ramion.

READ  Antonio Reeves przenosi się z Illinois, aby grać w koszykówkę dla Kentucky Wildcats

6. Marliny
Marlins jakoś udało się schwytać najlepszych miotaczy przygotowawczych, biorąc praworęcznego Noble Meyera na 10. miejscu i jakimś cudem unosząc Thomasa White’a – który był również najwyżej sklasyfikowanym w szkole średniej, college’u lub liceum w drafcie – aż do # 35. Zapolowy Kemp Alderman (druga zmiana) z Mississippi uderza piłkę tak mocno, jak każdy zawodnik baseballu w college’u tej wiosny, podczas gdy pierwszobazowy stanu Michigan, Brock Fradenburg (trzecia zmiana), jest maszyną napędową. Nebraska leworęczny Emmett Olson (czwarty), Tennessee prawy Andrew Lindsey (piąty) i Mississippi Southpaw Justin Storm (siódmy) dają Miami trochę głębi strzelania z college’u.

7. Obywatele
Podczas gdy Nationals chciałoby praworęcznego Paula Skanesa, większość klubów wzięłaby Dylana Cruza z Luizjany z pierwszym wyborem, a Washington miał najlepszy atak Disstand na drugim miejscu. W czołówce drugiej bardzo dobrze spisał się praworęczny Travis Sikora, jeden z najlepszych licealnych miotaczy, w czołówce trzeciej. Andrew Pinkney z Alabamy Towes (czwarta runda) i Indian River State (Floryda) JC prawy Gavin Adams (11).

8. Piraci
Piraci rozpoczęli draft ze Skenes, którzy rywalizują ze Stephenem Strasburgiem jako najlepszym kandydatem od czasu rozpoczęcia imprezy w 1965 roku i powinni dostać się do wielkich lig w przyszłym roku. Sam pokoleniowy miotacz wystarczyłby na owocny wysiłek, a Pittsburgh uzupełnił go ośmioma innymi obiecującymi kandydatami na 250 najlepszych kandydatów, w tym parą nietoperzy z college’u, wypolerowaną przez szybkiego Mitcha Gibba ze stanu Michigan (druga runda) i trzeciego bazowego ze stanu Oregon. Forrester (trzeci) i prawy dowcipniś z liceum, Xander Moth (druga kontynuacja). Bucs mogą wystawić Carlsona Reeda z West Virginia (4. miejsce) jako startera, podczas gdy praworęczny Vanderbilt Patrick Riley (5. miejsce), Hunter Furtado ze stanu Alabama (6. miejsce), Jaden Woods z Georgii (7. miejsce) i praworęczny Christian ze stanu Arizona Curtis (12.) Mają więcej zalet, niż mogłyby wskazywać ich słabe statystyki z college’u.

READ  Koncesja Carlsena: opinie ze świata szachów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *