Dustin Lance Black mówi, że dochodzi do siebie po „poważnej kontuzji głowy”CNN

Dustin Lance Black ujawnił, że dochodzi do siebie po „poważnej kontuzji głowy”, której nagrodzony Oscarem pisarz doznał około miesiąc temu.

w Instagram W poniedziałek Black nie powiedział, w jaki sposób doznał kontuzji, ale powiedział, że pozostawił go „po służbie”.

Black napisał: „Więc zniknąłem na jakiś czas… miesiąc temu miałem poważny uraz głowy, który zwolnił mnie ze służby”. „Pokazując mi niewielką poprawę, moi lekarze kazali mi zamknąć umysł w nadziei na wyzdrowienie. To był trudny i przerażający czas dla kreatywnego typu, który zależy od tego, co ma w czaszce do pracy, opieki i miłości. zrozum, że droga powrotna będzie długa.”

Black, który zdobył Oscara za oryginalny scenariusz do filmu „Mleko” z 2008 roku, a ostatnio za adaptację „Pod sztandarem nieba” dla FX i Hulu, udostępnił w swoim poście serię zdjęć z wakacji.

„W tym tygodniu mój słodki mąż zabrał nas na górę na greckie wyspy, żebym się zamknął” – podsumował Black. „Już czuję, że ta podróż jest krokiem we właściwym kierunku i wreszcie czuję się bezpieczna, kiedy znów się nią trochę podzielę. Dziękuję za całą miłość i cierpliwość.

„Syn jego matki” Film dokumentalny o życiu Blacka oparty na jego wspomnieniach o tym samym tytule, którego premiera zaplanowana jest na HBO 19 października (CNN i HBO są częścią Warner Bros. Discovery).

READ  Dziedzictwo „w fazie przedprodukcyjnej” mówi James Gunn, 2024 Shoot Eyed – Deadline

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *