Dwayne Johnson w DC Wyjście Henry Cavill, Superman i „Czarny Adam 2” – Różnorodność

Dwayne Johnson poświęcił chwilę na czerwonym dywanie rozdania Oscarów, aby zastanowić się nad przebudową DC Universe, która postawiła szpilkę w jego planach na crossover filmu Black Adam-Superman. różnorodnyMark Malkin, starszy redaktor ds. kultury i wydarzeń, spotkał się z Johnsonem i zapytał o wykluczenie przez Cavilla Supermana z DC Universe, pomimo jego słynnego powrotu w „Czarnym Adamie” Johnsona.

„Wszystko, co mogę zrobić i wszystko, co możemy zrobić, kiedy kręciliśmy„ Czarnego Adama ”, to dać z siebie wszystko, otoczyć się najlepszymi ludźmi i zrobić najlepszy film, jaki możemy zrobić” – powiedział Johnson. „To był hit dla naszej publiczności w latach 90. Krytycy obejrzeli kilka zdjęć, ale to tylko biznes”.

„To prawie tak, jakbyś miał profesjonalną drużynę piłkarską, a twój rozgrywający wygrywa mistrzostwa, a twój główny trener wygrywa mistrzostwa, a potem przychodzi nowy właściciel i mówi:„ Nie mój trener, nie mój rozgrywający ”. Pójdę z kimś nowym. „

Johnson ma oczywiście na myśli nowych szefów DC Studios, Jamesa Gunna i Petera Safrana, którzy zostali ogłoszeni jako nowi architekci DC Universe zaledwie kilka dni po premierze „Czarnego Adama” w kinach w październiku ubiegłego roku. Przywracając Supermana Cavilla z powrotem do sceny po napisach, Johnson położył podwaliny pod Uniwersum DC, w którym relacje między Czarnym Adamem i Supermanem zostaną zdefiniowane w wielu filmach. Niska kasa Czarnego Adama (na całym świecie nie osiągnęła nawet 400 milionów dolarów) oraz zatrudnienie Johna i Safrana skutecznie zniweczyły plan Johnsona.

„James Gunn i ja jesteśmy w kontakcie, a Black Adam nie będzie w pierwszym akcie opowiadania” – powiedział Johnson fanom w grudniu ubiegłego roku. Jednak DC i Seven Bucks zgodzili się kontynuować badanie najcenniejszych sposobów wykorzystania Czarnego Adama w przyszłych rozdziałach DC Multiverse.

Johnson dodał: „Po 15 latach nieustannej ciężkiej pracy, aby w końcu nakręcić „Czarnego Adama”, jestem bardzo dumny z filmu, który zaprezentowaliśmy widzom na całym świecie. Zawsze będę cenił reakcję fanów na „Czarnego Adama”. z wdzięcznością, pokorą i wielką miłością”.

READ  Netflix odwołuje transmisję na żywo „Love is Blind” z powodu problemów technicznych i godzinnego opóźnienia

Po weekendzie otwarcia „Czarnego Adama” Henry Cavill publicznie ogłosił swój powrót jako Superman w mediach społecznościowych. Dwa miesiące później Gunn ogłosił, że Cavill tak naprawdę nie będzie Supermanem w nowym uniwersum DC, ponieważ pisze nowy film Man of Steel skupiający się na młodszej iteracji superbohatera. „Superman: Legacy” zaplanowano na 2025 rok. Gunn i Safran pracują także nad „Supergirl: World of Tomorrow” oraz filmem „Batman i Robin” „The Brave and the Bold” w ramach nowego uniwersum DC.

Zanim „Czarny Adam” pojawił się w kinach, Johnson i jego partner producent Hiram Garcia udzielili prasie wielu wywiadów, promując Czarnego Adama i Supermana Cavilla na dużym ekranie.

„Naprawdę chcemy stworzyć długą formę narracji i pokazać, że te dwie postacie istnieją w tym samym wszechświecie i będą miały ze sobą wiele do czynienia, albo po tej samej, albo po przeciwnych stronach” – powiedział García. — powiedział CinemaBlend. „Mam nadzieję, że w pewnym momencie się zderzą, ale nie chodzi tylko o sytuację„ jednej walki ”. To nigdy nie było naszym marzeniem. To nie nagradza fanów. Fani chcą poczuć podróż między tymi facetami, wiedząc, że ci faceci istnieją w ten sam wszechświat”.

Obejrzyj pełny wywiad Johnsona z czerwonego dywanu podczas rozdania Oscarów w poniższym filmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *