Dyrektor generalny Karl Bay nie sfilmował niczego pokazującego smartfona dyrektora generalnego Qualcomm

W zeszłym tygodniu, kiedy Weź Crunch wspomniany Że nowy współzałożyciel OnePlus, Carl Pei, nic nie może być Wkrótce ogłosi swój pierwszy smartfonpowiedziała, że ​​widziała zdjęcie Pei przedstawiające prototyp niezadeklarowanego urządzenia dla dyrektora generalnego Qualcomm, Cristiano Amona. Teraz bardzo podobnie, jeśli nie tak to samo zdjęciezostał publicznie opublikowany na Twitterze przez płodnych i Zaufany przeciek Evan Blass.

Wszystko na tym zdjęciu krzyczy „targi technologii”. Jest lśniący, nowoczesny wystrój, oryginalne dywaniki, butelka wody wielokrotnego użytku do trzymania pod ręką i oczywiście oczywisty znak czystych białych tenisówek noszonych z obcisłymi dżinsami i kurtką. Weź Crunch Wspomniałem, że zdjęcie, które widziałeś, zostało zrobione na Mobile World Congress w Barcelonie, a wiesz co? Wierzę w to.

Ale dość o pokoju – przyjrzyjmy się bliżej samemu telefonowi.

ulepszyć:

ulepszyć.
Zdjęcie: Evleaks

ulepszyć!

ulepszyć.
Zdjęcie: Evleaks

ulepszyć!

ulepszyć.
Zdjęcie: Evleaks

Tak, dla mnie zdecydowanie wygląda jak smartfon. Weź Crunch Raporty, które możemy zobaczyć, że zostanie oficjalnie ogłoszony już w przyszłym miesiącu i że będzie zawierał „elementy przezroczystości” w swoim projekcie. Ale niech mnie diabli, jeśli jest coś, co możemy wywnioskować o samym telefonie z rozmytego obrazu powyżej (choć proszę, udowodnij mi, że się myliłem w komentarzach).

Podsumowując, Nothing wypuściło swój pierwszy produkt, parę Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne, ostatni rok. Ale od początku Pei wiedział, że planuje go wyprodukować Kompletny ekosystem urządzeń. Smartfon byłby logiczną częścią tego ekosystemu, chociaż chciałbym zobaczyć, co firma może osiągnąć po nieco ponad roku.

READ  Nintendo mówi, że emulator Dolphin na Steamie „szkodzi rozwojowi i ostatecznie hamuje innowacje”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *