Dyson Airwrap otrzyma tego lata duże ulepszenie

Trudno uciec przed Dyson Airwrap online. Osoby mające wpływ na urodę gromadzą się do swoich sił w TikTok, Instagramie i YouTube. Ale możesz odłożyć inwestycję w jeden. Dyson ogłosić W czwartek wypuści nową wersję Airwrap jeszcze tego lata — i ta wersja będzie mogła kręcić włosy w obie strony. Nowy Airwrap ze wszystkimi załącznikami kosztuje 599 USD.

Jeśli nie znasz oryginalna osłona powietrzaJest to lokówka oparta na czymś, co nazywa się Efekt Coandy zamiast ciepła. Wykorzystuje silnik wysokociśnieniowy do wciągania włosów do cylindra, umożliwiając użytkownikom „przewietrzenie” włosów przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka uszkodzenia termicznego. Jeśli kiedykolwiek go widziałeś, wydaje się, że magiczne włosy przyklejają się do beczki.

Jednak jednym z największych problemów związanych z oryginalnym Airwrap było to, że musiałeś wymienić załączniki, jeśli chcesz zmienić styl zwijania. (Na przykład nie zawsze chcesz toczyć się w tym samym kierunku przez głowę.) Jednak druga iteracja Airwrap pozwoli ci zmienić kierunek, przekręcając klucz przepływowy na czubku lufy. Lufy dwukierunkowe będą dostępne w rozmiarach 30mm, 40mm, 30mm, 40mm długości i 20mm długości.

Zdjęcie: Dyson

Oprócz dwukierunkowego curlingu, nowy Airwrap będzie również działał szybciej i jest wyposażony w wiele nowych nasadek. Jest nowa wygładzająca suszarka firmy Coanda, która wydaje się wprowadzać akcesorium Flyaway Dyson Supersonic do Airwrap. Chodzi o to, aby zmienić włosy z wilgotnych na wilgotne, jednocześnie ukrywając muchy. Teraz dostępne są również twarde i miękkie pędzle do prostszych stylizacji.

Jeśli już wydałeś duże pieniądze na oryginalny Airwrap, mamy dobre wieści. Możesz uaktualnić do nowych załączników bez konieczności zakupu kolejnej kopii Airwrap. Jednak wciąż jest w powietrzu, kiedy rozpoczyna się dokładnie tego lata.

W przeszłości narzędzia do włosów Dyson były droższe. W rzeczywistości większość recenzji ma tendencję do zajmowania się pytaniem, czy technologia w gadżetach jest warta kilkuset dolarów, każdy z nich kosztuje. Dyson Naddźwiękowa suszarka do włosów Kosztuje 400 dolarów, a Prostownica do włosów koralowych Kosztuje 500 dolarów. Jednak ta wysoka cena nie przeszkodziła Airwrapowi w ciągłym braku zapasów. Jedno jest jednak pewne – influencerzy urody Obecnie stracić ich marmur przez wiadomości.

READ  CNBC mówi, że Pixel Fold zostanie wprowadzony na rynek w czerwcu za ponad 1700 USD – Ars Technica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *