Dziś ostatni dzień, aby skorzystać z promocji firmy Samsung „Kup 1, a 1 telewizor dostaniesz gratis”.

Kto nie chce darmowej telewizji? Jeśli przyglądałeś się nowemu, przeciwodblaskowemu wyświetlaczowi OLED firmy Samsung lub jednemu z wielu modeli zaprezentowanych na targach CES, SAMSUNG I Amazonka Obie firmy nadal oferują bezpłatny 65-calowy telewizor przy zamówieniu w przedsprzedaży wybranych modeli z 2024 r. Musisz jednak działać szybko, ponieważ trwająca promocja „kup jeden, dostaniesz jeden” kończy się jutro, 11 kwietnia.

Bezpłatna telewizja z pewnością tak Poziom podstawowy TU690T Od 2022 roku będzie to bardzo prosty telewizor 4K z panelem 60 Hz i zaledwie dwoma portami HDMI. Ale jeśli już zastanawiasz się nad wyborem wersji 2024… OLED-a Samsunga S95Dże to Telewizor z ramą artystyczną, Nowy QLED 8KLub Nowy QLED 4KJednakże TU69OT może nadal działać jako przyzwoity telewizor dodatkowy do dodatkowej sypialni lub garażu. Brakuje mu nowoczesnych funkcji, takich jak lokalne przyciemnianie i technologia zmiennej częstotliwości odświeżania, ale obsługuje Amazon Alexa i Google Assistant, a także wszystkie główne aplikacje do przesyłania strumieniowego. Zwykle sprzedawane są także detalicznie Za około 480 dolarówI Ty też mógł Spróbuj go sprzedać, aby odzyskać część kosztów zamówienia w przedsprzedaży.

Jeśli chodzi o ofertę Samsunga na rok 2024, najpopularniejszy (i najjaśniejszy) jest nieoślepiający telewizor QD-OLED S95D, ale każdy telewizor ma swoje zalety. Nowy Neo QLED 8K wykorzystuje panel 8K z częstotliwością odświeżania 240 Hz i zaczyna się od godz 4999,99 dolarówO ile cena Neo QLED 4K zaczyna się od 1499,99 dolarów Charakteryzuje się częstotliwością odświeżania 144 Hz, podobnie jak QD-OLED S95D. Tymczasem klatka 4K zaczyna się o godz 999,99 dolarów Dzięki matowemu, przeciwodblaskowemu wykończeniu i wyświetlaczowi o częstotliwości odświeżania 120 Hz, który wyświetla grafikę w stanie bezczynności, nadal pozostaje klasą samą w sobie.

TU690T z pewnością nie będzie konkurencją dla bardziej premium modeli Samsunga, ale za darmo.

READ  iPhone 15 Dynamic Island ma nowy zintegrowany czujnik zbliżeniowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *