EA przypisuje niższą sprzedaż Halo i COVID

Pole bitwy 2042Jego wydanie w zeszłym roku było ogromnym rozczarowaniem dla graczy i kadry kierowniczej Electronic Arts. Wydawca już o tym wspominał Był niezadowolony z wydajności gryale na posiedzeniu rady miejskiej firmy 15 lutego dyrektor EA Studios Laura Millie podzieliła się wewnętrznymi powodami firmy Pole bitwy 2042Ponieść porażkę. Według Toma Hendersona: xfireMiele wymieniła wiele czynników, które przyczyniły się do tego, w tym konflikty z silnikiem Frostbite gry, wczesną premierę nieskończona auraMultiplayer i problemy związane z pandemią koronawirusa.

„Dodałem wszystkie te nowe innowacje, wszystkie te ambicje dotyczące nowego projektu, a następnie w połowie projektu dodałem globalną pandemię, w której zespoły grające musiały pracować z domu, a my otrzymaliśmy więcej nowych wariantów w rozwoju” Millet powiedział.

Pandemia wywarła ogromny wpływ na wszystkie aspekty branży gier wideo, od zamykania automatów po niedobory półprzewodników, które doprowadziły do ​​mniejszej liczby konsol PlayStation 5 i Xbox Series X na rynku. Podczas pandemii wiele zespołów przeszło na pracę zdalną, co przysporzyło programistom sporo problemów; EA nie jest jedyną firmą, która przypisała pandemii problemy rozwojowe.

W listopadzie Xbox zaskoczył fanów swoją premierą nieskończona auraW grę wieloosobową można grać za darmo przed pełną wersją gry. Miele twierdziła, że ​​wewnętrzny test Pole bitwy 2042 To było pozytywne pomimo swoich wad, ale błędy w grze stają się bardziej zauważalne w porównaniu z nieskończona auraPoziom polski. Wygląda na to, że Mielle i EA uważają, że porównania są bolesne Pole bitwy 2042szanse. Henderson wydaje się kpić z tej sugestii, ale obfitość strzelanek FPS wydanych jesienią 2021 r. mogła w pewnym stopniu przyczynić się do walki gry o sprostanie oczekiwaniom sprzedażowym.

Henderson wskazuje w swoim poście, że EA i DICE powinny wiedzieć o wielu błędach i problemach w grze przed jej wydaniem, podobnie jak w przypadku innych. Wskazywali na sygnały ostrzegawcze, że gra jest w tarapatach. Mam nadzieję, że EA i DICE naprawią problemy z grą i zmienią sytuację Pole bitwy 2042!

Wylogowałeś się? Pole bitwy 2042 po? Czy byłeś rozczarowany premierą gry? Powiedz nam w komentarzach lub podziel się swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aby porozmawiać o wszystkich sprawach związanych z grami!

READ  Ta nowa sztuczna inteligencja może symulować Twój głos za pomocą zaledwie 3 sekund dźwięku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *