EA Sports FC 24 wydaje się „działać świetnie” na Switchu, będzie zawierać „wszystkie tryby”

W zeszłym tygodniu EA dała fanom Nintendo Switch pierwsze spojrzenie na swoją nową serię, EA Sports FC 24, która ma się ukazać we wrześniu.

Jeśli nadal chcesz wiedzieć, jak dokładnie grać w tę grę na starszym hybrydowym sprzęcie Nintendo, według wiceprezesa wykonawczego EA ds. Produktu, Johna Shepherda, „działa świetnie”.

Wspomniał o tym podczas niedawnego czatu z IGN, jednocześnie powtarzając, że wersja Switch będzie zawierała „wszystkie tryby”. Haczyk polega na tym, że będą „pewne różnice” i będzie to „bardziej reprezentatywne” dla gry na Xbox One i PlayStation 4 niż systemy nowej generacji, ze względu na sprzęt.

Jedyną funkcją, której będzie brakować w wersji gry na Switcha, jest gra międzyplatformowa. Poza tym Shepherd nazwał wersję Nintendo „ogromnym osiągnięciem” i zauważył, że EA i jej zespołom zajęło kilka lat, aby działała „naprawdę dobrze na Switchu”. Nintendo też się temu przyjrzało:

„Nie tak dawno przeglądaliśmy to z Nintendo. Wszyscy są tym bardzo podekscytowani.”

EA Sports FC 24, jak wcześniej ujawniono, działa na silniku EA Frostbite i będzie zawierać Volta Football, Ultimate Team, tryby gracza i menedżera, a nawet obsługę wielu graczy Joy-Con. Uruchamia się wraz z innymi wersjami gry 29 września 2023 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *