Corey Seeger, homer Marcusa Semina, gdy Rangersi pokonali Rays

ARLINGTON — Corey Seeger często odrzuca wszelkie pochwały. Więc pomimo tego, że był niewątpliwie najlepszym uderzającym Rangersów, często wymieniał swojego partnera ze środka pola, Marcusa Simiena, jako silnik, który utrzymuje potężną ofensywę Teksańczyków.

Ale nie ma wątpliwości, że posiadanie obu w rowku jest lepsze niż tylko jeden z nich. Obaj rozgrywający wystąpili we wtorkowym meczu z Rays na Globe Life Field, dzięki czemu Rangers wygrali 5:3 i przedłużyli serię zwycięstw klubu do pięciu meczów.

„Uderzyłem pierwszy przeciwko wielu dobrym uderzającym” – powiedział Simien, odrzucając pochwały. „To ode mnie zależy, czy dostanę się do bazy i spróbuję zmusić nas do wyjścia. Myślę, że tak naprawdę zależy to ode mnie i ludzi wokół Coreya – mam na myśli, że on uderza [.348] – tylko po to, aby zdobyć bazę i utrudnić drugiej drużynie, ponieważ wiedzą, że jest ona w dwóch dołkach tam. Więc kiedy wszyscy zaczniemy, będzie strasznie”.

Samotny homer Simiena w trzeciej rundzie był jedynym biegiem Rangersów przez większą część meczu, ponieważ gwiazda Rays, Taj Bradley, zatrzymał potężną ofensywę w swoich ponad pięciu rundach. Drugi bazowy ma 6 na 16 w pięciu meczach od przerwy All-Star.

Semien notował 0,282/0,344/0,457 do końca czerwca, ale wszedł do drugiej połowy, trafiając 0,167 w ostatnich dziewięciu meczach przed przerwą All-Star. Dyrektor Bruce Bochy powtórzył myśli Seagera, że ​​Semien jest tym, co podtrzymuje ofensywę w tym roku.

– To świetny zawodnik, od tego trzeba zacząć – powiedział Bochy. „Myślę, że jeśli spojrzysz na sezon, kiedy on odchodzi, my odchodzimy. Jest motywatorem i dobrym uderzaczem. Wszyscy będziemy mieć swoje małe chwile, ale na koniec dnia będzie to świetny dla niego rok. Tak to widzę. To samo dotyczy Cory’ego, to nasi główni goście. Ale Marcus Znowu dobrze się kołysze, świetnie gra na drugiej bazie. Możesz zobaczyć, kiedy awansuje, ma smykałkę do zdobywania punktów biegnie. Świetnie się to ogląda”.

READ  Oilers pokonują Canucks w siódmym meczu i awansują do zachodniego finału

Gdy Bradley wypadł z gry, Teksas szybko poradził sobie z bullpenem Tampa Bay, co pozwoliło jednemu z odziedziczonych biegów Bradleya zdobyć gola w szóstej rundzie po dublecie RBI Travisa Jankowskiego, a następnie umieścić Seagera w siódmej.

Seager w nietypowy dla siebie sposób miał trzy strikeouty w tym wielkim ataku, który otworzył grę, a potem miał jeden z najlepszych sezonów w swojej karierze. Od czasu opuszczenia IL 17 maja, shortstop notuje 0,347/0,401/0,629 z 12 biegami u siebie i 50 RBI wchodzącymi we wtorek.

„On jest po prostu dobrym pałkarzem” – powiedział Bochy. „Tego nie zobaczysz [three strikeouts] często z nim. Dobrzy ludzie nie myślą o byłym nietoperzu. Skupiają się na tym ataku i nie pozwolą, by trzy trafienia przeszkodziły mu w następnym. Jest dobrym pałkarzem, jak widzieliście. … to jest to, co musisz zrobić w tej grze. Nie możesz myśleć negatywnie o tym, co się stało. Wolę, żeby myśleli o tym, jacy są dobrzy”.

Po przeciwnej stronie miotacz Rangersów, Nathan Ivaldi, rzucił sześć bezbramkowych inningów i ciężko pracował, zmniejszając prędkość i lekko dowodząc. Pozwolił na dwa trafienia i trzy stępy i wykonał tylko dwa biegi, ale obniżył swoją ERA do 2,69 w sezonie.

Ivaldi podkreślił, jak bardzo skuteczny jest skład Rangersów, odkąd Jacob de Grum przegrał z rozdartą prawą stroną w Lidze Mistrzów, jak bardzo klub żywi się ofensywą i vice versa. I na pewno nie zaszkodzi mieć gości takich jak Seager i Semien, którzy utrzymają jego prowadzenie.

„To niewiarygodne, jak ci dwaj faceci mogli zainicjować cały atak” – powiedział Ivaldi. „Czuję, że Curie był świetny przez cały rok, a Marcus teraz do tego wraca. W tym okresie, kiedy byliśmy naprawdę dobrzy, on prowadził i był w stanie to zrobić w ostatnich kilku grach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *