San Diego Padres chcą nadal miażdżyć Red Sox

21 kwietnia 2024; Pittsburgh, Pensylwania, USA; Zapolowy drużyny Boston Red Sox, Josh Winkowski (25), zdobywa home run przeciwko Pittsburgh Pirates podczas pierwszej rundy na stadionie PNC. Prawa autorskie: Charles LeClair-USA Today Sports

Przyjezdni San Diego Padres spróbują przedłużyć swoją passę zwycięstw do sześciu meczów w niedzielne popołudnie, kończąc serię trzech meczów przeciwko Boston Red Sox.

W pierwszych dwóch meczach serii San Diego pokonało Boston 20-3. W piątkowy wieczór Padres zwyciężyli 9:2 i 11:1 w sobotę.

Padres zaliczyli sześć home runów w dwóch zwycięstwach nad Red Sox. Jackson Merrill strzelił gola w każdym meczu, a Manny Machado również strzelił dwa gole w sobotnim zwycięstwie. San Diego ma bilans 9-1 w ostatnich 10 meczach i 20 home runów.

16 trafień zdobytych przez Padres podczas sobotniego zwycięstwa było największą liczbą trafień, jakie drużyna Red Sox oddała w meczu w tym sezonie. Dzięki temu zwycięstwu Padres po raz pierwszy w sezonie o pięć meczów przekroczyło granicę 0,500 (46-41).

„Szukamy ciągłego doskonalenia” – powiedział główny trener San Diego Mike Shildt. „Ciągle się doskonalimy, a następnie pracujemy nad wspólnym fotografowaniem wszystkich obszarów, aby chłopaki mogli współpracować, komunikować się ze sobą i grać wyraźnie razem. Dostajemy mnóstwo dobrych ujęć. „Manny i kilku innych chłopaków odniosło kilka wielkich sukcesów w baseballu”.

„Kiedy ufasz całemu zespołowi i zawodnikom ze swojej wyjściowej jedenastki, nie czujesz, że musisz nosić na sobie odpowiedzialność. Chodzi po prostu o oddanie dobrego strzału, wiedząc, że zawodnik za tobą uderzy dobrze strzelił i będziesz to powtarzać w kółko.

Padres strzelili dziewięć runów w piątej rundzie w piątkowy wieczór i sześć w piątej rundzie w sobotę.

Praworęczny miotacz Matt Waldron (5-6, 3,43 ERA) ma wystartować w niedzielę w San Diego. Waldron, zawodnik mocno uderzający, nie pozwolił na więcej niż dwa zdobyte runy w żadnym z ostatnich dziewięciu meczów. Jego ERA w tym okresie wynosi 1,95.

READ  Dlaczego o meczu play-off 49ers vs Packers NFL zadecyduje szybki start – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Niedzielny mecz będzie pierwszym meczem Waldrona przeciwko drużynie Red Sox w karierze. Kyle Higashioka zwykle łapie piłkę, gdy Waldron jest na kopcu.

„Knuckleball to zdecydowanie dziwny plac zabaw, ponieważ nawet jeśli wiesz, że nadchodzi, nie ma gwarancji, że uda ci się trafić dobrze” – powiedział Higashioka San Diego Union-Tribune. „Tam tańczy jak szalony. Niezależnie od tego, czy będziesz jej szukać, czy nie, jeśli rzucisz dobrą piłkę, jest mało prawdopodobne, że ktoś ją naprawdę spłaszczy”.

W niedzielę drużyna Red Sox zmierzy się z praworęcznym Joshem Winkowskim (1-1, 3,26 ERA). Winkowski w trzech startach w tym sezonie osiągał średnio 1,69 ERA w trzech startach i 4,12 ERA w 10 startach jako zmiennik. Zagrał w ostatnich trzech rundach, aby w zeszłym sezonie zapracować na obronę w wygranym 6:1 meczu z San Diego. To był jego jedyny start w meczu przeciwko Padres.

Red Sox przegrali trzy ostatnie mecze.

„To dobry skład, a oni naprawdę dobrze sobie radzą, notując świetne liczby” – powiedział menadżer Red Sox Alex Cora. „Wykopywanie piłki poza boisko. To coś, co robili przez ostatnie 10–15 dni. Mam nadzieję, że jutro z Vinkowskim uda nam się ich zatrzymać i zacząć atakować”.

Zapolowy Red Sox Connor Wong ma passę 15 trafień z rzędu w niedzielnym meczu.

–Media na poziomie terenowym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *