Ekipy wyburzają restaurację Lisy Vanderpump przed terminem

Ekskluzywny

Lisa Vanderpump

Ekipy zniszczyły restaurację

… przed datą zamknięcia

Lisa VanderpumpJego samozwańcza restauracja w Los Angeles w końcu się zamyka — i wygląda na to, że ekipy rozbiorą ją przed oficjalną datą zamknięcia.

Zdjęcia uzyskane przez TMZ we wtorek pokazują, że pompa jest prawie pusta i opuszczona… z wyjątkiem kilku facetów, którzy byli zajęci wrzucaniem śmieci do poruszającej się ciężarówki – w tym niektórych fragmentów bramy, która kiedyś otaczała teren zakładu.

Jak widać sporo zostało zrobione przed środą… o której LV powiedział, że pompa zamyka swoje podwoje na dobre. Najwyraźniej nikt tam nie je obiadu czwartego.

Pamiętaj, że kilka dni temu miejsce było całkowicie zatłoczone… to ostatni raz, kiedy pompa obsłuży kogokolwiek. Obsada i ekipa „Vanderpump Rules” też tam byli i tak – kamery kręciły się, by sfilmować Ostatni hurra Na wspólnym.

To definitywnie koniec pewnej epoki – Lisa otworzyła to miejsce ponad dekadę temu, w trakcie swojego udanego występu w „Prawdziwych gospodyniach domowych”… i poszło tak dobrze, że doczekała się własnego programu.

Jeśli chodzi o to, dlaczego pompa się zamyka – dobry, staromodny kapitalizm z zimną krwią, to Lisa i jej mąż, Kena Todda, z roku na rok znajdowały się na celowniku. Mowa oczywiście o podniesieniu cen wynajmu… to był milion rupii.Lisa i spółka Zawożą ludzi do innych restauracji w mieście, w tym SUR i TomTom — z którymi jest partnerem Sandoval I Schwartz. Mam nadzieję, że jesteś tak pełny, jak tylko możesz… bo pompa odeszła, kochanie. Niestety nie ma tutaj żadnych zamówień.

Szczęśliwe chwile, dobre wspomnienia. 🫡
READ  Intruz został zabity w rezydencji ambasadora peruwiańskiego w Waszyngtonie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *