Elden Ring Speedrunner pokonuje grę w 12 minut 37 sekund

Sceneria

zdjęcie: Z oprogramowania

Wczoraj YouTuber i speedrunner MitChriz bije elden pierścień w zaledwie 12 minut i 32 sekundy, ustanawiając nowy rekord wtj. % jest nieograniczonyKategoria sprintu w grze.

Aby to zrobić, prawdopodobnie już zgadłeś, że podczas biegania zdarzają się pewne sztuczki i oszustwa. I będziesz miał rację. martwe szaleństwo używany elden pierścień Trik sprintu nazywa się „ściskaniem”, aby teleportować się dookoła świata. Oszczędza to dużo czasu w porównaniu do biegania dookoła lub nawet korzystania z własnego podwójnego swetra.

Używając tej sztuczki, MitChriz udaje się ominąć sekcję Limgrave w grze, a następnie pojawia się prosto do Liurnia, gdzie używają teraz dostępnej bramy drogowej, aby dotrzeć do obszaru późnej gry. Używając triku polegającego na naciśnięciu, omijają wszystkich bossów poza jednym i docierają do ostatniego bossa w rekordowym czasie. Używając sztuczki na suwak, pomijają także walkę z bossem i kończą grę w mniej niż 13 minut.

I tu pamiętam ostatni miesiąc, kiedy myślałem o uderzeniu elden pierścień W 37 minut był szybki.

Możesz się zastanawiać: Czekaj… Jaka jest presja? Cóż, to technika sprintu Co stało się ostatnio coraz bardziej popularne wśród biegaczy, którzy skupili się na ustanawianiu nowych rekordów w tj. % jest nieograniczony Kategoria elden pierścień. W tej kategorii sprintu gracze nie muszą wykonywać wszystkich kroków, zdobywać wszystkich run ani robić czegokolwiek innego, co jest normalnie wymagane do postępu w grze. Głównym celem w tego typu rundach jest dotarcie do końca i zdobycie kredytów tak szybko, jak to tylko możliwe, przy użyciu dowolnej możliwej metody i trików.

Ponadto w kategorii bez ograniczeń Naprawdę brutalny i twardy Metody takie jak ciśnienie –Co wymaga Gruby PCDopuszczalny.

BZanim ktoś wpadnie w złość na MitChriza za używanie usterek lub sztuczek, aby przejść grę, pamiętaj, że to tylko jeden rodzaj prędkościUruchom istniejącą kategorię dla elden pierścień I że inni gracze ustalają czasy biegów, które obejmują uderzanie każdego bossa lub Nie daj się zranićitp.

Teraz czekam, aż ktoś uderzy elden pierścień W mniej niż 10 minut.

READ  Przygotujcie się, mamy dziś przerażające ogłoszenie dla Pokemon Scarlett i Violet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *