Strażnicy, Miles Straw zgadzają się na pięcioletnie przedłużenie

opiekunowie i Miles Str Zgodzili się na przedłużenie umowy o pięć lat, z opcjami klubowymi obejmującymi sezony 2027 i 2028, Według Zacha Maisela z The Athletic. Transakcja jest warta 25 milionów dolarów. Per Mandy Bell z MLB.comz opcjami o wartości 8 mln USD w 2027 r. i 8,5 mln USD w 2028 r. To już trzecie rozszerzenie klubu w ostatnich dniach, po rozdaniach Klasa Emmanuela I Jose Ramirez.

Słoma została powołana przez Astros w 12. rundzie w 2015 roku i przyciągnęła uwagę w Pałacu swoją szybkością i obroną. Ukradł co najmniej 20 worków w małym sezonie w swoich pierwszych trzech sezonach w latach 2015-2017, zanim przepuścił 70 worków między Double-A i Triple-A w 2018 roku. Baseball America zaliczył go do 20 najlepszych perspektyw w Houston w 2018 i 2019 roku W tym ostatnim sezonie miał swój pierwszy przedłużony bieg w MLB, zdobywając 0,269/.378/.343 w 56 meczach, wraz z ośmioma przechwytami.

W zeszłym roku na Ostateczny termin został przejęty przez zespół z Cleveland, który szukał wypełnienia stadionu, który od jakiegoś czasu był pogrążony w niepewności. A pomiędzy tymi dwoma zespołami trafiły 0,271 / 0,349 / 0,348. Ta produkcja była tuż poniżej średniej ligowej (98 wRC+), chociaż Straw po handlu był lepszy niż przed. Ukradł również 30 baz w tym roku i wykonał doskonałą obronę, zajmując siódme miejsce wśród pomocników w Głosowanie na nagrodę Fielding Bible Award 2021. Zdesperowany na tę passę środkowych uderzeń, nadal zasługiwał na 3,7 zwycięstwa nad zmianą, w szacunkach FanGraphs, za swój sport na boisku i na bazach. Musi teraz zapewnić drużynie stałą obecność na środku boiska przez wiele lat.

Słoma zakończył zeszły rok z dwoma latami i 112 dniami służby, zaledwie cztery dni po odcięciu 2.116 Super Two w ostatnim sezonie. Oznacza to, że nie będzie kwalifikował się do arbitrażu dopiero po tym roku. Umowa ta obejmie pozostałe cztery lata kontroli zespołu i co najmniej jeden rok wolnego agenta, z opcjami potencjalnie liczonymi na kolejne dwa lata. 27-letni Słomka skończy 31 lat w swoim gwarantowanym ostatnim roku, z opcjami obejmującymi jego 32- i 33-letnie kampanie.

READ  Aktualizacje na żywo, wyniki walk, analiza boksu

Przed tym rozszerzeniem i umowami Clase i Ramirez Strażnicy mieli po tym roku czystą listę płac. Teraz każdy z nich może stanowić rdzeń, na którym klub będzie mógł budować, a każdy gracz będzie miał kontrolę do 2028 roku. (Umowa z Ramirez jest gwarantowana, podczas gdy Classy i Straw są gwarantowane do 2026 z dwoma opcjami klubu). Reszta listy to młodzi zawodnicy, którzy jeszcze nie przybyli lub właśnie zakwalifikowali się do sędziowania. Ponieważ White Sox wciąż wygląda na faworyta dywizji, bliźniacy ciężko przeładowują po kryzysie, a Tygrysy i Królewskie wycofują się z odbudowy, wygląda na to, że dywizja jest na zakręcie, by stać się jeszcze silniejsza w nadchodzących latach. Nawet z tymi umowami Strażnicy wciąż mają dużą elastyczność w zakresie płac, nawet jak na typowo nisko wydający klub, taki jak oni, a Ramirez wciąż otrzymuje jedyną znaczącą pensję w nadchodzących latach.

Zdjęcie dzięki uprzejmości USA Today Sports Images.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *