Red Sox, Marlins zamieniają Matta Barnesa na Richarda Bleiera

Red Sox i Marlins wymienili środki doraźne w poniedziałek po południu z prawicą Matta Barnesa Zajmował się Miami dla Southpaw Richarda Blaira. Podobno Boston wysyła również nieco ponad 5,5 miliona dolarów w gotówce w ramach transakcji, aby transakcja była prawie neutralna pod względem gotówkowym.

Barnes, lat 32, został powołany przez Red Sox w zeszłym tygodniu po podpisaniu rocznego kontraktu o wartości 7 milionów dolarów z zapolowym. Adama Duvala. Służył jako bliżej startujący Boston w 2021 roku, zdobywając 24 prowadzenie zespołu. Jednak kampania 2021 to historia dwóch sezonów dla Barnesa. Zdominował Tone z 2,25 ERA i 42% współczynnikiem strikeoutów do 4 sierpnia. Barnes był na tyle imponujący, że Sox Podpisał dwuletnie przedłużenie o 18,75 miliona dolarów Na początku lipca.

Ale przez ostatnie dwa miesiące sezonu 2022 Barnes nie tylko walczył, ale upadł w katastrofalny sposób. Od 5 sierpnia rozegrał tylko 10 rund 2/3, co dało dwanaście runów z 17 strikeoutami i dziewięć walk z 16 strikeoutami po drodze. To był katastrofalny koniec tego, co zaczęło się jako jeden z najlepszych sezonów wśród wszystkich zawodowców ligi.

Barnes miał nadzieję naprawić statek w 2022 r., ale natychmiast stracił pracę na początku roku, kiedy do końca maja spadł do 7,94 ERA. Praworęczny zawsze był znacznie niższy wśród rozważań zespołu dotyczących większej dźwigni w 2023 r., po grudniowym dodaniu Kenleya Jansena I Chrisa Martina — parę ruchów, które w dużej mierze były nieuniknione w zmaganiach Barnesa.

Należy jednak zauważyć, że Barnes zakończył grę na wysokim poziomie, co prawdopodobnie wzbudziło zainteresowanie Miami i innych klubów. Był na liście kontuzjowanych od początku czerwca do początku sierpnia z obolałym ramieniem, a po powrocie wyglądał bardziej jak stary Barnes. Począwszy od 4 sierpnia – w tym samym momencie, w którym walka rozpoczęła się rok wcześniej – Barnes rzucił 22 2/3 inningsa z ERA 1,59 piłki i złapał cztery rzuty obronne. Jego średnia mrugnięć wynosząca 21,1% była o połowę niższa od jego dominującej średniej z 2021 roku, ale nadal była to zachęcająca nuta na zakończenie sezonu.

READ  Studenci Oklahomy otrzymują zobowiązanie od QB General Booty

Barnes może wreszcie uzyskać świeże spojrzenie na niektóre możliwości oszczędzania w Miami Dylana Floro Jest aktualnym liderem tej partii. Floro osiągnął ERA 3,02 w 53 rundach 2/3 rozegranych z Marlins w 2022 roku i zrealizował 25 prób obrony w ciągu ostatnich dwóch lat. Barnes miał zaledwie osiem zapisów w 2022 roku i zakończył z 4,31 ERA w 39 klatkach 2/3. Dodałoby to więcej utraconego potencjału nietoperzy drużynie, która zajęła 13. miejsce wśród klubów MLB z 24% wskaźnikiem strajków niż drużyna pomocowa w 2022 r., Chociaż wada jest oczywista.

W międzyczasie Blair może zaspokoić zapotrzebowanie Sox na asystę lewym kijem, nawet gdy rozpoczyna swój 36-letni sezon. Weteran Southpaw odnotował 3,09 ERA w 125 1/3 inningsa od początku 2020 roku, a leworęcznych pałkarzy łapał na 0,225/0,260/0,313, odkąd po raz pierwszy dotarł do głównych lig z Yankees w 2016 roku. Dealer z Bostonu odszedł Josha Taylora w zamian rodzinie królewskiej Wojciecha MondisiegoWeteran wysłany Jake’a Dickmana (podpisany do 2023 r.) do White Sox w zeszłorocznym terminie handlowym i przegrał Darwinsona Hernandeza do Orioles przez rezygnację z gry na początku tego sezonu – wszystko to osłabiło leworęczną głębię zespołu.

Dostaną kilka dobrych leworęcznych biegów od Bleiera, chociaż z jego solidnymi osiągnięciami jest kilka czerwonych flag. Południowiec rzucający miękkimi rzutami nigdy nie spudłował wielu przy nietoperzach, ale jego wskaźnik trafień na poziomie 14,4% w zeszłym roku był najniższy od 2019 roku. Bleyer w przeszłości nadrabiał braki z podskoków fenomenalną szybkością piłki po ziemi. Jednakże, podczas gdy zeszłoroczny wynik 52,5% był mocny jak na średnią ligową, nie zbliżył się do poziomu 63,5%, który osiągnął w sezonie 2022. Bleier również regularnie unikał ostrego kontaktu, ale prędkość wyjściowa 89,6 mil na godzinę w zeszłym roku i uszkodzenie wskaźnik 40,8 proc. to jego dwa najgorsze występy od debiutu we wspomnianym 2016 roku.

READ  Mistrzostwa Świata w Kolegium Mężczyzn 2022 r.

Barnes zarobi 7,5 miliona dolarów w 2023 roku i jest uprawniony do wykupu za co najmniej 2,25 miliona dolarów w porównaniu z opcją klubową za 8 milionów dolarów w 2024 roku. Bleier jest wart 3,25 miliona dolarów na następny sezon i ma opcję klubową o wartości 3,75 miliona dolarów z wykupem za 250 000 dolarów na przyszły rok. Barnes ma zagwarantowane 9,75 miliona dolarów w przyszłości, podczas gdy Blair otrzyma co najmniej 3,75 miliona dolarów. Sox pokrywają większość tej 6-milionowej luki za wypłatę gotówki w wysokości 5,5 miliona dolarów.

Sox zaoszczędzi trochę pieniędzy i zapewni środkowy pomocnik z wszechstronnymi osiągnięciami i kilkoma szczególnie zachęcającymi liczbami przeciwko innym leworęcznym – nawet jeśli Bleier ma pewne potencjalne obszary do niepokoju. Możliwość kontrolowania go do 2024 roku za pomocą tej niedrogiej opcji o wartości 3,75 miliona dolarów jest świetna.

Jeśli chodzi o Marliny, dzięki temu kompromisowi dodadzą więcej korzyści w późnym okresie do swoich byków, prawie bez dodatkowych kosztów. Fani mogą narzekać na wysypisko, wysyłając lepsze wyniki na poziomie powierzchni, co jest równoznaczne z projektem rekultywacji Barnes, ale Ryby są skłonne postawić na mniejszego, twardszego Barnesa w nadziei na uwolnienie środka przeciwbólowego o dużej mocy, który będzie można kontrolować w przystępnej cenie do 2024 r. sezon dzięki opcji za 8 milionów dolarów. A jeśli Barnes rzeczywiście będzie w stanie wrócić do formy, to dałoby Miami ekscytujące ramię do wystawienia na sprzedaż tego lata, jeśli wypadną z rywalizacji po sezonie.

Sportowiec Ken Rosenthal Po raz pierwszy doniesiono, że Marlins nabywają Barnesa. Craig Mish ze SportsGrid Wspomniałem, że Boston dostanie w zamian Blair. Jordana McPhersona z Heralda Był pierwszym, który poinformował, że Miami otrzymywało świadczenia pieniężne, które misz Z paskiem w przedziale 5 mm. Chrisa Coetlo z MassLive Był pierwszym, który poinformował, że zaangażowane pieniądze wyniosły nieco ponad 5,5 miliona dolarów.

READ  Źródła podają, że Carlos Rodon dołącza do Yankees w ramach 6-letniej umowy o wartości 162 milionów dolarów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *