Elizabeth Hurley mówi, że Matthew Perry był koszmarem

jego wady Komedia z 2002 roku wspomina ją razem z nią Mateusz PerryA Służąc Sarah – Ale nie obwiniałbym cię, gdybyś tego nie zrobił, film był tylko hitem.

W niedawnym wywiadzie z Yahoo RozrywkaElizabeth opowiedziała o swoim doświadczeniu pracy z Matthew przy filmie – i nie wyglądało na to, żeby wszystko poszło tak dobrze.

Elizabeth powiedziała, że ​​ma „miłe wspomnienia” o Matthew, ale „szczerze mówiąc, praca z nim w tamtym czasie była koszmarem, a jak wiadomo, nasz film został przerwany z powodu jego uzależnienia”.

„Byliśmy w stanie siły wyższej i musieliśmy przez chwilę siedzieć w domu”.

Matthew ostatnio mówił o zrobieniu tego Służąc Sarah Cóż, w tym w jego pamiętnikach Przyjaciele, kochankowie i wielka okropna rzecz.

W książce Matthew mówi, że „wkurzył” reżysera filmu, Reginalda Hudlina, „sabotując jego film” – i że Elizabeth „nigdy już nie musiała robić kolejnego filmu”.

Jak powiedziała Diane Sawyer w A ostatni wywiad że po powrocie z odwyku musiał ponownie wyrazić to, co nakręcił za pierwszym razem, ponieważ jąkał się podczas pierwszych zdjęć.

Obejrzyj ten film na YouTube

Dzień dobry Ameryka / ABC / via youtube.com

Elizabeth mówi, że „oczywiście… miał ciężkie chwile” podczas pracy nad filmem, ale nadal był „uroczy” i „piękny”, chociaż „z pewnością widać było, że cierpi”.

Powiedziała też, że czytała fragmenty książki Mateusza, które uznała za „ciekawe” – Elżbieta również chwaliła jego talent aktorski.

„Jest bardzo zabawnym pisarzem, jak bardzo zabawny facet. Jest niesamowicie utalentowanym komikiem… jego sposób wypowiadania słów jest fantastyczny”.

Możesz przeczytać pełny wywiad z Elizabeth tutaj.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, zmaga się z nadużywaniem substancji, możesz zadzwonić na krajową linię pomocy SAMHSA pod numer 1-800-662-HELP (4357) i znaleźć więcej zasobów. tutaj.

READ  Zdjęcia Priyanki Chopry w Rzymie trzymającej serce Nicka Jonasa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *