Elon Musk mówi, że umowa na Twitterze „nie może iść naprzód”, dopóki nie udowodnią liczby botów

Elon Musk powtórzył swoje twierdzenie, że ponad 20 procent użytkowników Twittera może tworzyć fałszywe i spamowe konta, co stanowi umowę nabycia firmy zajmującej się mediami społecznościowymi ”Nie mogę iść do przodu„Dopóki Twitter nie udowodni dokładności swojej najniższej oceny, wynoszącej mniej niż 5 procent. Musk jest obecnie w trakcie przejmowania Twittera i jego szacowanych 226 milionów dolarów dziennie aktywnych użytkowników za 44 miliardy dolarów.

„20% fałszywych/spamowych kont to 4 razy więcej niż twierdzi Twitter” – napisał na Twitterze dyrektor generalny Tesli. Raport z Teslaratti. „Moja oferta została oparta na dokładności zgłoszeń SEC z Twittera. Wczoraj dyrektor generalny Twittera publicznie odmówił przedstawienia <5% dowodów. Ta umowa nie może być kontynuowana, dopóki on tego nie zrobi.

Musk wygłosił podobne uwagi podczas wczorajszej konferencji technologicznej w Miami. Bloomberg Zostało to wtedy zgłoszone. Podczas prezentacji prezes Tesli oszacował, że boty mogą tworzyć co najmniej 20 proc. użytkowników Twittera. „W tej chwili powiedziano mi, że nie ma sposobu, aby poznać liczbę botów” – powiedział Musk. „Jest tak niezrozumiały jak dusza ludzka”.

Istnieją spekulacje, że Elon Musk wykorzystuje debatę na temat liczby botów na Twitterze do wynegocjowania niższej ceny nabycia. Na wczorajszej konferencji prezes powiedział, że potencjalna transakcja po niższej cenie jest „niewątpliwa”. Bloomberg Zgłoszono.

Dzisiejsze komentarze pojawiają się zaledwie kilka dni po tym, jak Musk ogłosił swoją umowę dotyczącą przejęcia sieci mediów społecznościowych.Został zawieszony„Zaniepokojony liczbą zgłoszonych spamu lub fałszywych kont. Chociaż później powiedział, że jest „nadal zdeterminowany” [the] Nabytek. ”

READ  Melinda French Gates rezygnuje z członkostwa w Fundacji Billa i Melindy Gatesów

Próby wyjaśnienia przez dyrektora generalnego Tesli tych liczb a W poniedziałek opinia publiczna starła się z CEO Twittera Barackiem Agarwal. Agarwal podał szczegółowe informacje na temat liczby kont spamowych zawieszanych każdego dnia przez Twittera i nakreślił, w jaki sposób zespół je identyfikuje. Dodał jednak: „Nie wierzymy, że ta konkretna ocena może być dokonana zewnętrznie, biorąc pod uwagę krytyczną potrzebę wykorzystania informacji publicznych i prywatnych (którymi nie możemy udostępniać).” Musk odpowiedział na swoją długą serię tweetów brudnym emoji.

„Więc skąd reklamodawcy wiedzą, za co zarabiają?” Piżmo napisało na Twitterze. „To podstawa kondycji finansowej Twittera”. Dyrektor generalny Tesli polecił Próbki 100 kont ogólnie I zweryfikuj liczbę botów.

Musk zajął się liczbą spamu i niewiarygodnych kont na Twitterze Główna część jego boiska Za to, jak poprawi usługę pod swoim prawem. Mówił również o priorytetowym traktowaniu wolności słowa i chęci uczynienia algorytmów witryny otwartym kodem źródłowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *