Epizody Mocy Odcinek 8

Żołnierze na koniach stojących na wzgórzu

Bitwa właśnie się rozpoczęła Władca Pierścieni.
obrazek: Najlepsze wideo

pierwszy rozdział w przeciwnym razie Władca Pierścieni długa historia Niedługo się zamknie, wow, wygląda na to, że będzie ogromny. w komiksie nowojorskim Kon, zespół odpowiedzialny za Prime Video Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy Ujawniliśmy specjalny zwiastun finału pierwszego sezonu serialu, który zadebiutuje 14 października, wszystko z pewnością zakończy się wielkimi fanfarami.

Wygląda na to, że osiągniemy szczyt Kilka historii i zagadek Ci, którzy byli zdumieni przez cały sezon…Poza tym spodziewaliśmy się kolejnych pytań i teorii, nad którymi powinniśmy się zastanowić, czekając cierpliwie drugi sezon. Oto zwiastun (90% materiału z odcinków 1-6, Więc jest w większości bez spoilerów, jeśli go nie widziałeś Odcinek 7 Do teraz).

Zwiastun finału sezonu | Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy | Najlepsze wideo

Daleko od zwiastuna pojawiły się wiadomości, że Fiona Apple wreszcie dostanie piosenkę i że Felicia Day (Gildia, Nadprzyrodzone)) będzie gospodarzem urzędnik Podcast Władca Pierścieni: Oficjalne Pierścienie Władzy W Amazon Music. Będzie zawierać analizy i wywiady dotyczące pierwszego sezonu Twórcy serialu JD Payne i Patrick McKayA jak i gwiazdy Morvid ClarkOwen Arthur i inni. To również debiutuje 14 października.

Wygląda na to, że oprócz wszystkiego, co dzieje się na końcu, Amazon dba o to Władca Pierścieni Fani będą mieli dużo do interakcji, ponieważ zespół będzie pracował w drugim sezonie. To jest zwiastun podcastu.

Oficjalny Oficjalny Zwiastun podcastu The Lord of the Rings: The Rings of Power

Pierwsze siedem odcinków Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy Teraz w Prime Video z Kabir Sezon 1 w końcu wyjdzie o godzinie 12:00 czasu wschodniego 14 października. Co się stanie? Co to wszystko znaczy? Mamy cię przy sobie, więc wróć i przeczytaj wszystkie nasze reakcje po zakończeniu.


Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Sprawdź, kiedy można się spodziewać najnowszych podziwiać A Gwiezdne Wojny Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz o nim wiedzieć Smoczy Dom A Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

READ  Fork me: Fall usunęła ponad 30 bomb F z deepfake dub

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *