Ericsson Ganassi utrzymuje prowadzenie w drugim dniu treningu Indy 500

Marcus Erickson z Chip Ganassi Racing osiągnął 229,607 mil na godzinę w pierwszej połowie czwartkowej sześciogodzinnej sesji treningowej przed wyścigiem Indianapolis 500, pozostając niepokonanym, gdy bieg dobiegał końca, chociaż jego kolega z zespołu, Scott Dixon, zdołał osiągnąć 229,186 mil na godzinę i wystartować samodzielnie. Łuk.

Domowy mistrz Connor Daly zajął trzecie miejsce w Ed Carpenter Racing-Chevrolet, dwukrotny zwycięzca Takuma Sato zajął czwarte miejsce, a dwa samochody Andretti Autosport – Colton Herta i Kyle Kirkwood – awansowały do ​​pierwszej dziesiątki.

W happy hour, z długimi pociągami złożonymi z 10-12 samochodów na torze, Erickson i Dixon twardo trzymali się pierwszych dwóch dołków, ale potem zwycięzca z 2019 roku Simon Pagenaud z Meyer Shank Racing i zwycięzca z 2018 roku Will Power z Team Penske awansowali do pierwszej czwórki. Pierwszy. Przed Hertą.

Agustin Canapino nadal imponuje w Juncos Hollinger Racing, zajmując 15. miejsce i najszybszy wśród debiutantów.

W ostatnim kwadransie Ericsson również osiągnął maksymalną prędkość okrążenia bez pomocy oporu, a jego wysiłek wynoszący 224,414 mil na godzinę wyprzedził go przed Powerem. Santino Ferrucci z AJ Foyt Racing, ze Scottem McLaughlinem-Penske, Dixonem i Rinusem Fekkai z Ed Carpenter Racing i Newgarden, zamykają pierwszą ósemkę.

Doszło do niepokojącego incydentu, gdy RC Enerson z nowego zespołu Abel Motorsports został zjechany przez grupę, wyrzucony na pas wyjazdowy z boksów i musiał podkraść się niepokojąco blisko Pato O’Warda, który właśnie wychodził z boksów.

To był ostatni raz, kiedy samochody pracowały z turbodoładowaniem BorgWarner przy ciśnieniu 1,3 bara – poziomie wyścigowym – aż do dwugodzinnej sesji treningowej, która odbędzie się w następny poniedziałek. Jutro, w „Szybki piątek”, będą pracować pod ciśnieniem 1,5 bara, przygotowując się do weekendowych kwalifikacji.

wyniki

Następny: Szybki piątek, od 12:00 do 18:00 czasu wschodniego

Przedstawione przez:

Zdobądź oryginalne ulepszone części samochodowe HPD i przenieś swój pojazd na wyższy poziom.reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *