OpenAI uruchomiło bezpłatną aplikację ChatGPT na iOS

Nowy Jork (CNN) OpenAI ułatwia wielu osobom dostęp do ChatGPT.

OpenAI w czwartek ogłaszać Darmowy ChatGPT dla użytkowników iOS został uruchomiony w Stanach Zjednoczonych, z planami wkrótce udostępnienia go w innych krajach.

Premiera ma miejsce sześć miesięcy po tym, jak OpenAI po raz pierwszy udostępniło publicznie ChatGPT online. Wydanie to szybko wywołało nowy wyścig zbrojeń AI w branży technologicznej w celu opracowania i wdrożenia narzędzi, które mogą generować atrakcyjne prace pisemne i obrazy w odpowiedzi na podpowiedzi użytkowników.

Pojawia się również w tym samym tygodniu, co prezentacja CEO OpenAI, Sama Altmana Zeznawał przed Kongresem o zagrożeniach, jakie sztuczna inteligencja może stwarzać dla społeczeństwa, opisując obecny boom technologiczny jako potencjalny „moment drukowania”, ale wymagający działań zapobiegawczych.

Nowa implementacja ChatGPT ma takie same możliwości jak internetowa wersja wirusowego chatbota i może pomóc zwiększyć jego popularność. Dzięki aplikacji użytkownicy będą mogli również wysyłać wiadomości głosowe przez mikrofon swojego telefonu, zamiast tylko je wpisywać. Użytkownicy mogą również synchronizować swoją historię na różnych urządzeniach.

Ci, którzy płacą 20 USD miesięcznie za subskrypcję ChatGPT Plus, otrzymają dodatkowe korzyści w aplikacji, w tym dostęp do Możliwości GPT-4wydanie nowej generacji technologii, która stanowi podstawę narzędzia.

OpenAI planuje wydać następną wersję Androida, według Do CTO firmy, Mira Moratti.

READ  Zgłoszono, że Nintendo, Sony i Xbox pomijają E3 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *