Fallout został przedłużony na drugi sezon na Amazonie

Fallout został przedłużony na drugi sezon na Amazon Prime Video.

To ogłoszenie następuje później różnorodny Doniesiono, że drugi sezon miał otrzymać 25 milionów dolarów ulg podatkowych dzięki przeniesieniu zdjęć do Kalifornii.

Oparty na serii gier wideo o tym samym tytule, akcja serialu rozgrywa się dwieście lat po końcu świata. W oficjalnym opisie czytamy, że serial opowiada o „łagodnych mieszkańcach luksusowych przytułków, którzy zmuszeni są wrócić do napromieniowanego piekła, które pozostawili po sobie przodkowie – i są zszokowani odkryciem, że czeka na nich niezwykle złożony, porywająco dziwny i niezwykle brutalny świat”.

Twórcami, producentami wykonawczymi i showrunnerami są Geneva Robertson-Dworet i Graham Wagner. Jonathan Nolan i Lisa Joy są producentami wykonawczymi za pośrednictwem Kilter Films, która ma podpisaną ogólną umowę z Amazonem. Athena Wickham z Kilter Films jest także producentem wykonawczym, obok Todda Howarda dla Bethesda Game Studios i Jamesa Altmana dla Bethesda Softworks. Wyprodukowane przez Amazon MGM Studios i Kilter Films we współpracy z Bethesda Game Studios i Bethesda Softworks.

„Gratulujemy naszym niesamowicie niesamowitym reżyserom, Genevie i Grahamowi, naszym niesamowitym aktorom, Toddowi i Jamesowi oraz wszystkim legendom Bethesdy, a także Jen i Vernonowi oraz niesamowitemu zespołowi Amazona za ich niesamowite wsparcie dla tego programu nie czekajcie, aż znowu wysadzicie świat w powietrze” – powiedzieli Nolan i Joey.

Ella Purnell występuje w serialu obok Aarona Motena, Kyle'a MacLachlana, Waltona Gogginsa, Moisesa Ariasa, Sarity Choudhury, Michaela Emersona, Leslie Uggams, Frances Turner, Dave'a Register, Zacha Cherry, Johnny'ego Pembertona, Rodrigo Luzzi, Annabelle O'Hagan i. Zelia Mendez Jones.

„Jonah, Lisa, Geneva i Graham oczarowali świat tą szaloną, przełomową przejażdżką po serialu” – powiedziała Jennifer Salke, prezes Amazon MGM Studios. „Poprzeczka została ustawiona wysoko przed fanami tej kultowej gry wideo i wygląda na to, że jak dotąd przekroczyliśmy ich oczekiwania, jednocześnie przyciągając do serii miliony nowych fanów. Obsada: Ella Purnell, Aaron Moten, Walton Goggins i Kyle MacLachlan wywalili nas z równowagi. Chcielibyśmy podziękować Jonah, Lisie i naszym przyjaciołom. Bethesdzie za umożliwienie nam zorganizowania serialu, a także Genewie i Grahamowi za przybycie w roli showrunnerów. Z radością ogłaszamy sezon. 2 zaledwie tydzień po premierze, przenosząc widzów jeszcze głębiej w surrealistyczny świat Fallouta.

READ  Kevin Spacey pojawia się w sądzie w Londynie po oskarżeniu o napaść na tle seksualnym

Według Amazona serial znajduje się w pierwszej trójce najczęściej oglądanych tytułów wszechczasów w Prime Video i jest najchętniej oglądanym sezonem telewizyjnym tej platformy od czasu „Władcy Pierścieni: Pierścieni Mocy”.

„Jasna cholera. Dziękuję Jonahowi, Kilterowi, Bethesdzie i Amazonowi za odwagę stworzenia programu, który poważnie porusza wszystkie najpoważniejsze problemy współczesnego społeczeństwa – kanibalizm, kazirodztwo i galaretki. Więcej wkrótce!” – powiedział Robertson- Dworretta i Wagnera.

Program cieszył się także popularnością wśród krytyków, uzyskując 94% oceny krytycznej w serwisie Rotten Tomatoes. W swojej recenzji pt różnorodnyAramide Tinubu napisał: „Dziwne, ale bardzo zabawne. Fallout nie przypomina niczego, co widziałeś wcześniej; dziwny, ale bardzo przyjemny film”. Tylko z tego powodu nie będziesz mógł uciec. „

„To był jeden z najbardziej ekscytujących projektów, w jaki kiedykolwiek braliśmy udział. Jonah i jego zespół wykonali niesamowitą robotę i jesteśmy podekscytowani nie tylko odzewem na program, ale także możliwością pracy z tymi niesamowitymi ludźmi jeszcze więcej” – powiedział Howard.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *